Hatay Iskenderun Dan Selamlar.

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında bestoo tarafından paylaşıldı.

1. bestoo

bestoo Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhabalar değerli motorsever arkadaşlar ben hatay iskenderun dan bestami. Devlet memuruyum. Benim motorum yok fakat asiri derecede motora düşkünlüğüm var çok seviyorum kullanmayı ama birtürlü alma cesaretini gösteremedim. Hem motoru koyacak yerim yok hemde bulundugum bölgede hırsızlık durumları çok oluyo. Eğer gerekli şartları oluşturursam ilgilendiğim motor yzf 125 yada cbr 125 başlangıç olarak.

Lanet olası fedareller...

2. cagri.erarslan

cagri.erarslan Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Cesaret göstermeniz için bilen birinin size yol yordam göstermesi ve bu cihazı size kullanmayı öğretmesi gerekiyor. Vaktiniz varsa motorunuzu almayı kesinleştirdikten sonra işin ustalarından eğitim alın. OMM sizin oralara geliyor, Teorisi ile başlayın sonra devam edin. OMM olmasa bile, forumda bir çok yerde eğitim/eğitmen tavsiyelerimiz bulunuyor, onlara başvurabilirsiniz.
    Öğrendikçe yersiz korkularınızın yerini, yerinde ve olması gereken, sizi hayatta tutup, motosiklet kullanmaktan zevk aldıracak sistem alacaktır.

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Motosiklet almadan önce "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimleri alın sonra bakarsınız marka ve modellere.

bestoo bunu beğendi.
  4. lilith

lilith Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda, BMW
    Merhaba
    Hatay iskenderunda bilinçli motor kullanıcıları var. Hamok ile iletişime gecerseniz eğer yol yordam gösterirler. Içlerinde çok kıymetli insanlar var.

bestoo bunu beğendi.