Hayalim ducati.

Konu, 'Hayalinizdeki Motosiklet' kısmında emiryil tarafından paylaşıldı.

1. emiryil

emiryil Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Benim hayalim ducati 696. Zor degil alirim ama aldiktan sonra benzinine servisine yedek parcasina para odeyemem o kadar gelirim yok. Zaten suanda yurt disindayim para biriktiriyorum motor almak icin. Bircok kisi motor almak icin yurt disina cikilirmi gibi seyler soyluyor ama ben hayalim icin 1 senemi heba etmeyi goze aldim bile. Bulundugum yerde afganistan siniri çölun tam ortasi ve gerek is sartlari gerek ulke sartlari cok zor ama dayaniyorum mecbur. Istanbula dondugumde aklimda honda 250r var veya ufak bir ihtimal yamaha r125 (gri) var. Honda hem az yakiyor hem servisi uygun hemde yedek parcasi kolay bulunuyor bu sebepten almak istiyorum. Yamaha nin performansini 100 km den sonra begenmiyorum ve 250 lik hondadan daha fazla benzin yakmasida cabasi. Ama ilerde sirket felan kurarsam yada ne bilim iyi paralar kazanirsam kesinlikle hayalim ducati 696 dir...

Burçin Arıcı bunu beğendi.
  2. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    İlerde inşallah bu kadar uğraşının karşılığı nı hak edersin İtalyan aşkı bir başka ben de onlardanım aprilia benim için sevda oldu ;)