Hayden uşaklar trabzona

Konu, 'Karadeniz Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında huseyin.sait.61 tarafından paylaşıldı.

1. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    evet çok degerli arkadaşlarım ensonunda hayalimdeki turaçıkıyorum tüm hazırlıklar tamam üstbaş giyimkuşam alet edevat herşey hazır yançantaları terazi ile tartarakdoldurdum enufak aksilik olmasın istiyorum motorum yeni bin bakımını gezi nedeniyle 600km de yaptırdım yanıma lastik için fitilda aldım
    benimkadar eşimde çok heyecanlı gözüne uyku girmiyor kaçgündür bende heyecanlıyım aileden çok itirazeden oldu ama ben gönlümün sesini dinledim ve bu yolculuga çıkacam
    hedefimiz trabzon yani memleketim ama oraya gidince elbette rize artvinede geçerim mutlaka
    busabah erken saatte yola çıkaz bolu bercestede kahvaltı yapmayı düşünüyoruz eşimle ordan karasuya geceriz öglen saatlerinde orda oluruz araları biraz gezeriz ve direk zonguldaga geçeriz
    ordaiken safranbolu bartın amasra kastamonu daday a gitmeyi pilanlıyoruz sonra ordan samsun a samsunda 1-2 gün konaklayıp trabzona geçecez sümela manastırı uzungöl ayder yaylası(rize) zigana karaca magrası sultanmurat yaylası buraları hep dolaşacam belkide yazamadıgım birçok yerdaha olacak ama hepsini sizinle paylaşacam inşallah
    herkese selam bana duaedin bir aksilikle karşılaşmamayım havalarda inşallah güzel geçer karadenizde görüşmek üzere arkadaşlar

2. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    hayırlısı ile gidip gelin abi ve bol bol foto çekin ;) ...ama senın uyuman gerek uykusuz mu yola çıkacaksın sen ?? :)

huseyin.sait.61 bunu beğendi.
  3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hayırlı yolculuklar.
    Zonguldak'a kadar ilk gün gidebilirsin.Şansını ve limitlerini zorlama.
    Sonra ki gün Samsun'a belki ama yine zorlama.3. gün Samsun'a varırsın.Acele etme ecele yakalanma.
    Samsun'a nereden gideceksin bilemiyorum ama bu halinle bence sakın sahil yolunu kullanma.Şakaya gelir bir yol değil.Bence Safranbolu'dan Kastamonu ve oradan Merzifon üstünden Samsun'a gitmeyi tercih et.Ha Merzifon dolaylarından Samsun'a kadar yan rüzgalrlara çok dikkat et.
    Demesi benden.

Not:Lütfen arkadaşlar TÜRÇE mizi daha özenli kullanalım
    Ve sizin için son bir uyarı.
    Mesajlarn tümünü (bold) koyu yazı ile yazmayın.

4. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Güle güle gidin ve gelin

5. huseyin.sait.61

Motosiklet:
    Honda
    teşekkür ederim şenol abi tavsiyelerine uyuyorum
    ben ilkgün sabah 6.30da yola çıktım sapanca da çay molası verdim geredede kahvaltı yaptım bir moladaha verdim ve akçakoca ya geçtim orda hem molaverdim hem denizegirdim biraz gezdin ve ordan 110 km kalmıştı daha durmadan zonguldak a geldim burda 2gün kaldım ablam eniştem yeğenlerle piknik yaptık ve derken doga harikası amasraya geçtim cuma - cumartesi -pazar orda konakladım türkili otelde denizi mütiş herşey çok süperdei denize güneşe ve dogaya doydum orada.
    denize bozköy pilajında girdim herkese orayı tavsiye ediyorum çakrazda güzel ama bozköy ün sahili kumu ve sakin oluşu mükemmel. bartınlı bir asker arkadaşım vardı erol dombaz sagolsun amasrada oldugumu duyunca eşiyle beraber amasra ya geldi 7yıl sonra tertip imi görmek beni çok mutlu etti kardeşimi görsem okadar sevinirdim ertesi günde biz bartına gittik sohbet ettik çay içtik askerlik anılarımızı tazeledik ve ben amasraya geri döndüm. yolda motorla seyahat edenlerin sayısıda hatrısayılır oranda yabancılarda baya var ama benim gibi yanlız çıkan görmedim :) amasradan sonra yollar dar ve virajlı gözüm sahil yoluna kesmedi zaten pazartesi zonguldak a döndün kısmetse yarın samsuna geçecemm ediginiz gibi sahilden deyil tosya merzifon üzerinden gitmeyi düşünüyorum samsun termede hanımın dedesi var orda 1 ısrar ederlerse 2 gün durup trabzone geçecem şuan 8 gündür yoldayım yola çıkalı 800 km yol yapmışın bir sıkıntıyok çokşükür motor canavargibi ama yormamaya şansımı zorlamamaya özen gösteriyorum yola çıkalı gitme geridön diyor tüm aile akrabalar ama ben gidecen allahın izni ile bu benin hep yapmak istedigim bir turdu
    baya resim çektim dönüşte hepsini paylaşacam sizlerle şuanda zonguldakta bir akrabamın dükkanından yazıyorum konakladıgım yerlerde net yok oyüzden dönene kadar sabretmelisiniz iyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür edrim

6. huseyin.sait.61

Motosiklet:
    Honda
    teşekkür ederim şenol abi tavsiyelerine uyuyorum
    ben ilkgün sabah 6.30da yola çıktım sapanca da çay molası verdim geredede kahvaltı yaptım bir moladaha verdim ve akçakoca ya geçtim orda hem molaverdim hem denizegirdim biraz gezdin ve ordan 110 km kalmıştı daha durmadan zonguldak a geldim burda 2gün kaldım ablam eniştem yeğenlerle piknik yaptık ve derken doga harikası amasraya geçtim cuma - cumartesi -pazar orda konakladım türkili otelde denizi mütiş herşey çok süperdei denize güneşe ve dogaya doydum orada.
    denize bozköy pilajında girdim herkese orayı tavsiye ediyorum çakrazda güzel ama bozköy ün sahili kumu ve sakin oluşu mükemmel. bartınlı bir asker arkadaşım vardı erol dombaz sagolsun amasrada oldugumu duyunca eşiyle beraber amasra ya geldi 7yıl sonra tertip imi görmek beni çok mutlu etti kardeşimi görsem okadar sevinirdim ertesi günde biz bartına gittik sohbet ettik çay içtik askerlik anılarımızı tazeledik ve ben amasraya geri döndüm. yolda motorla seyahat edenlerin sayısıda hatrısayılır oranda yabancılarda baya var ama benim gibi yanlız çıkan görmedim :) amasradan sonra yollar dar ve virajlı gözüm sahil yoluna kesmedi zaten pazartesi zonguldak a döndün kısmetse yarın samsuna geçecemm ediginiz gibi sahilden deyil tosya merzifon üzerinden gitmeyi düşünüyorum samsun termede hanımın dedesi var orda 1 ısrar ederlerse 2 gün durup trabzone geçecem şuan 8 gündür yoldayım yola çıkalı 800 km yol yapmışın bir sıkıntıyok çokşükür motor canavargibi ama yormamaya şansımı zorlamamaya özen gösteriyorum yola çıkalı gitme geridön diyor tüm aile akrabalar ama ben gidecen allahın izni ile bu benin hep yapmak istedigim bir turdu
    baya resim çektim dönüşte hepsini paylaşacam sizlerle şuanda zonguldakta bir akrabamın dükkanından yazıyorum konakladıgım yerlerde net yok oyüzden dönene kadar sabretmelisiniz iyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür edrim