haydi kampa

Konu, 'Marmara Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında Ozgur Baglama tarafından paylaşıldı.

1. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    sevgili vede çok değerli forum üyeleri bildiğiniz üzere daha önce ufakta olsa dile getirdiğimiz bir geceli konaklamalı kamp düşüncemizi hazır havalarda ısınmışken hayata geçirelim diyorum.yer ve zaman konusunu bütün arkadaşlardan öneri şeklinde bekliyoruz her öneri dikkate alınacaktır varsa güzel güvenilir her motor severin rahatça gelebileceği yerler varsa foto ları ile gönderirseniz çok yardımcı olur.şimdiden katılımın üst düzeyde olacağını düşünerek herkese teşekkür ediyorum...

2. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    inşallah katılım iyiolur buyaz ben ehliyete takıldım kaldım hiçbişeye katılamadım agustosda a2hazır birazda ekipman sıkıntım var onlada halledecem inşallah yetişebilirim

3. Ozgur Baglama

Motosiklet:
    Honda
    inş hayırlısı yetişemezsen haber ver artçı olabilirsin..;)

4. huseyin.sait.61

Motosiklet:
    Honda
    tamam orkokardeş inşallah yetişirim

5. S.SONAY BALTACI

S.SONAY BALTACI Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    havalar ısındı arkadaşlar.tam kamp zamanı.çalışan arkadaşlarımıza iyi deşarj olur.ben hem bayanım hemde gecekuşu değilim gelemem.ama fikir verebilirim.yalova esenköy.çok güzel bir yer.denize sıfır kamp kurma alanı var.bora diye deniz malzemeleri satan yerin karşısına kurabilirsiniz çadırı.ben boranın yanındaki villada kaldım 4 sene önce.gündüzleri ayrı bir güzel gecelerini anlatmak kelimelerle anlatılmaz.kaldığım villanın yanından yukarı gidince tam 99 merdiven çıkınca bir ev çıkıyor karşınıza bir hocanın evi.anlayacağınız başınıza bir şey gelmez koruma altındasınız.orada 10 gün kaldım müthiş bir yer.ömür boyu kalmış gibiyim sanki.o kadar insan var ama ses yok fazla.giderseniz rahat edebilirsiniz.saygıdeğer arkadaşlarım

6. S.SONAY BALTACI

Motosiklet:
    Henüz Yok
    havalar ısındı arkadaşlar.tam kamp zamanı.çalışan arkadaşlarımıza iyi deşarj olur.ben hem bayanım hemde gecekuşu değilim gelemem.ama fikir verebilirim.yalova esenköy.çok güzel bir yer.denize sıfır kamp kurma alanı var.bora diye deniz malzemeleri satan yerin karşısına kurabilirsiniz çadırı.ben boranın yanındaki villada kaldım 4 sene önce.gündüzleri ayrı bir güzel gecelerini anlatmak kelimelerle anlatılmaz.kaldığım villanın yanından yukarı gidince tam 99 merdiven çıkınca bir ev çıkıyor karşınıza bir hocanın evi.anlayacağınız başınıza bir şey gelmez koruma altındasınız.orada 10 gün kaldım müthiş bir yer.ömür boyu kalmış gibiyim sanki.o kadar insan var ama ses yok fazla.giderseniz rahat edebilirsiniz.saygıdeğer arkadaşlarım

7. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Çadırları alın diyorsun yani Orko kardeşim...:);)

8. S.SONAY BALTACI

Motosiklet:
    Henüz Yok
    kusura bakmayınız 2 defa göndermiş oldum internet bağlantımda problem var 1.yazımı göndermedi zannettim ekranda sietede görmeyince.iyi forumlar

9. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Problem değil Sonayışığı kardeşim...:)Bizimde Çınarcıkta yazlık var,birkaç defa gitmiştim Esenköye,ama o dağ yolundan gece gitmem oraya...:D;)

10. huseyin.sait.61

Motosiklet:
    Honda
    sonayışıyıhanımın teklifide güzel teşekkürler amaben gelsem çanakkaleye gitmekisterdim
    belkidaha hiç gidemedigimden içimde hevesvar bilemiyorum ama insan ulusunun tekrardirildigi toprakları merakediyor

11. Ozgur Baglama

Motosiklet:
    Honda
    çadırları alın diyorum başka bişi demiyorum çınarcık yalova tarafları olabilir e hadi yok mu fikir arttıran.

12. Raistlin

Raistlin Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    bence ilk önce gitmek istediğiniz yerin ana hatlarını ortaya çıkartın. deniz kısyısı mı olacak dağ başı mı olacak nasıl bir yer olacak kalabalık sakin daha da arttırılabilir bu sorular ama siz anladınız sanırım ne demek istediğimi :D ana hatlar ortaya çıkarsa ilk önce neresi olacağına dair fikirler daha rahat ortaya çıkar.

13. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Poyrazköy olabilir,Polonezköy olabilir,Yeşil vadi olabilir,Maşukiye olabilir,Kıyıköy olabilir,Abant olur... Kısacası zaman ve para olduktan sonra birçok yer var...:);) Ben şuan maalesef ikisiyle de problemli olduğum için her kampa gelebileceğimi sanmıyorum....:(:confused:

14. Ferhat Taskın

Ferhat Taskın Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Eğer abant tarafı olursa daha iyi olur bizlerde iç anadolu bölgesi olarak sizlere katılabiliriz gün ve yer belirtmeniz yeterli...

15. huseyin.sait.61

Motosiklet:
    Honda
    süperolurdu vallahi forumaçısından ankara ve istenbul buluşması
    bir kongre niteliginde mükemmel olurdu capicino kardeş

16. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    ortak bir paydada buluştuktan sonra niye olmasın arkadaşlar herkesin ortak fikri ve uygunluğu olduktan sonra her açıdan olabilir ben sizlere uyarım show must go on ! :)

17. huseyin.sait.61

Motosiklet:
    Honda
    hakanusta nerelerdesin yine ara ara kayıpoluyosun sende kampa katılacakmısın

18. Ozgur Baglama

Motosiklet:
    Honda
    katılacak tabi o olmazsa olmaz

19. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Ben hazırım arkadaşlar kontak açık sizden haber bekliyorum sadece :) pazar günü varmı plan Orkocum,arkadaşlar show must go on

20. Ozgur Baglama

Motosiklet:
    Honda
    pazar günü olabilir abi ama gündüz sıcağına kalmamak lazım.rota çanakkale mi olacak.yolları için pek hayırlı konuşmuyrlar ama hayırlısı.