Hein Gericke Kalitesiz urunler getiriyor

Konu, 'Motosiklet Ayakkabısı' kısmında Cenap Dogru tarafından paylaşıldı.

1. Cenap Dogru

Cenap Dogru Yeni Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Arkadaslar merhaba,
    Bir markayi hem de Hein Gericke gibi bir markayi burada sikayet edecegim hic aklima gelmezdi. Hikaye eldivenle basladi. Motoplus'dan bir cift Hein Gericke eldiven aldim. Odenen paralari biliyorsunuz alman markasi, en iyisi diyerek veriyorlar urunu. Aradan 2 hafta gecti eldiveni birkac kez giydim ya da giymedim dikisleri atti. Geri goturdum degitirelim bari dediler. Ama tabiki ben yepyeni urunde boyle bir sorun cikmasina cok sasirdim. Herhangi bir marka olsa neyse Hein Gericke sonucta.
    Bu sefer bot a ihtiyacim var birazda korkarak yine en iyisi diye gazladiklari hein gericke aldim. Ikinci kez evet yanlis soylemiyorum yanlizca ikinci giyisimde kaymaz taban diye ekledikleri serit cikti ve koptu. Bu nasil is kardesim kosu ayakkabisi mi aliyoruz motosiklet urunu dayanikli olmali. 1 yil giysem anlarim 2nci kez giydim ve kopuyor. Acaba ayagima motor duse ne hale gelecekti 2nci giyiste tabani cikan bot.
    Kizgin bir halde Motoplus'a goturdum biz sizi arariz dediler. 10 gunde arayan soran olmayinca ben aradim ve klasik cevap. Bunu siz bir yere takip yirtmissiniz. Pardon da botun tabani bu elbette takilabilir bir yere, ikinci giyisimde o kaydirmaz dilin oldugu bolum nasil kopar yariya kadar hemde.
    Ben sikayetimi malzeme alacak arkadaslara yaziyorum. Bu urune para vermeyin sanirim uretimde bir sorun var ya da Turkiyeye gelen mallar oyle.
    Sikayetimi Almanya'ya yazacagim. Buradaki distribitor Motoplus'in tavri hic hos degil ve bence iyi bir marka boyle temsil edilmez.
    Tabiki tuketici mahkemesine de basvuruyorum. 400 TL ye bot satip iki hafta sonra biz degistirmeyiz diyemezsin. Koca markanin distribitoruysen kucuk degil buyuk dusuneceksin. Bir daha mi Motoplus, bir daha mi Hein Gericke asla arkadaslar. Her iki markayi da tavsiye etmiyorum motor hayatim boyunce da bu markalardan almayacagim. Bir markada iki kez ustuste sirun yasaniyorsa bu rastlantidan otedir.
    Tesekkurler