Her mesajda aktive olan konu izleme özelliği

Konu, 'Sitemiz Hakkında Duyurular' kısmında cagri.erarslan tarafından paylaşıldı.

1. cagri.erarslan

cagri.erarslan Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Merhaba,

Genelde mesajlarımı hızlı mesaj yazma penceresinden atıyorum. Fakat onla mı ilgili bilemiyorum, her mesaj sonrasında sıkıntılı bir durum yaşıyorum; benim yazdığım konuya gelen her yeni mesaj için, bana eposta ile uyarı geliyor. Gün içinde 4 konuya cevap yazdıysam, eposta trafiği özellikle çalışma saatlerinde can sıkacak boyutlara geliyor. İzlediğim konular penceresinden eposta uyarılarını kapatabiliyorum ama bu sefer de her mesaj yazdıktan sonra oraya gidip eposta uyarısını kapatmam gerekiyor.
    Ben her yazdığım cevabı eposta ile takip etmek istemiyorum :) Benim cevaplama yöntemimde böyle bir imkanımız var mıdır ? Profilde ki ayarlara baktım ama orada bulamadım :confused:

2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Çağrı hocam

Ayarlarda izlediğiniz konular diye başlık var. Oraya girdiğinizde cevap yazdığınız tüm mesajlar görünür. Eğer size buradan mail gelmesini istemiyorsanız konu başlığına tıklayın ve ilk yazılan mesaja gidin. İlk mesajın üstünde konu izlemesini durdur yazar. Bunu yaparsanız o mesaja yazılan cevaplar size gelmez.

Birde mail gelmesini nasıl engelleriz onu karıştırayım. Sanırım sorduğunuz o.

3. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW

Evet o da yine ayarlardan uyarı seçeneklerinde ilk sekmede soruyor. Cevap yazdığınız konularda uyarılmak ister misiniz diye.

İlk söylediğimde sipesifik bir konuyu durdurabilir. Bunda ise tamamen durdurabilirsiniz. Umarım faydalı olur.

4. Admin

Admin Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
  5. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Evet görmemişim onu ben:)

6. cagri.erarslan

cagri.erarslan Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Hocam ben onu kendi açtığım konularla ilgili mail alma olarak algılamıştım.. Bütün cevapladığım konular için mi geçerliydi o ?

7. Admin

Admin Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Evet hepsi için geçerli Çağrı bey. Hala mail geliyorsa gelen konunun aboneliğinden çıkabilirsiniz :)