Her nefs nasibini almalı.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Torsiyon Kemal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Torsiyon Kemal

Torsiyon Kemal Yeni Üye

Açıklama yapmaya gerek yoktur !

Açıklamayı ben yapayım.Tamam burası paylaşım forumu ama DİN eksenli paylaşım forumu değildir.
    Zaten forum kurallarımız gereği de yasak.

2. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    İnsanlar korkutularak güce tapmaya alıştırmak böyle olsa gerek!...Amaç dünyadaki en büyük güçe (ABD)biat etmek..Ona karşı koymayıp bu dünyada da uşaklığa devam etmek!..
    Bu propogandanın amacı bu!..
    Ey karadeniz uşağu,burası bir motosiklet forumudur,uşaklar forumu değil!..Git propagandanı başka yerlerde yap!..

Şenol SEL bunu beğendi.
  3. Torsiyon Kemal

Torsiyon Kemal Yeni Üye

Siz :) Türkiyenin okumuş aydın insanları,siz ne derseniz odur zaten öyle değilmi ? Bu videonun abd ye biat etmek ile ne alakası var anlatırmısın bana ? Hem din ile ilgili konuları paylaşmak neden yasak ki ? Aslında doğru Türkiye nin bir çok yerinde din den bahsedilmesi nerdeyse artık yasak neden ? Çünkü yobaz lar sevilmez...Aydın olmak lazım AYDIN ! İçimden bu özgürlüğü Atatürk bana vermişken inançlarıma değerlerime değer vermişken siz kim oluyorsunuzki beni kısıtlıyorsunuz diyesim geliyor ama neyse demicem..Ama çok garip işte isteyen atatürk ile ilgili şeyleri rahatlıkla paylaşabiliyor ? Ben ise ayıplandım.Öyle sanıyorum ki bir yerlerde birilerinin yarası var yada mide sorunu.Hazmedemiyor sindiremiyorlar bazı şeyleri ...

Sonuç itibarı ile küfür etmedim terbiyesizlik yapmadım kimsenin hakkını da yemedim böylede devam ederim.O halde burada saydığım çerçeveler içerisinde istediğimi yazarım çünkü ortada genel olarak abest bir durum yok bu hakkı ben kendi kendime veriyorum.

Ev sahibi sensin beğenmiyorsan gerekeni yaparsın,yap..

Ekrem Kalafatoglu bunu beğendi.
  4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu forumda her dinden her mezhepten uyeler var.Bu yüzden yasak.
    Her dine mezhepe sahip uyeler bunu yaparsa bu forumun motosiklet paylaşım forumu olmasından çıkıp din ve mezhep eksenli tartışma ortamına dönmesi kaçınılmaz olur.
    Toplumda olsun net ortamında olsun her yerin bir kuralı vardır ve uyulması istenir.
    Forum kurallarını okuyunuz.
    MF Kuralları

Madde 04-) Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Arap, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen vb.)

Madde 05-) Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

Madde 06-) Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları, resimleri ve avatarları yasaktır.

Madde 10-) Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

Madde 19-) Dininizle ilgili yazılar yazmak, dininizi yazdığınız yazılarla başka kişilere aşılamaya çalışmak, başka dinler hakkında olumsuz yorum yapmak, dinler arasında karşılaştırma yapmak, msjlarınızda inancınızı örnek göstermek ve bu tür konularla kullanıcıları rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.

Forum sitemize sadece motosiklet içerikli mesajlar ve konular açılabilir. Aksi taktirde üye onayı almadan mesaj veya konu silme yetkisi Forum Yöneticilerine bağlıdır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.