Herkese Merhaba :)

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Furkan DURUER tarafından paylaşıldı.

1. Furkan DURUER

Furkan DURUER Yeni Üye

Merhabalar arkadaşlar.Daha önceden kendimi tanıtmıştım ve sizlerin yardımıyla ybr almıştım.Çokta memnunum, teşekkür ederim hepinize :D benim bir arkadaşım var cbr125 kullanıyodu 5 yıldır.hyosung http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2006-model-hyosung-49306202/detay/ yani bu motoru almak istiyor alınır mı? yerinde görmek lazımda yine de bi değerli görüşlerinizi alayım dedim ???
    saygılar :D :rolleyes:

2. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Furkan arkadaşın 5 yıldır CBR sürüyosa hangi motorun alınacağı, nasıl alınacağı konusunda epey bilgilidir heralde, yanılıyor muyum? ;)

3. Furkan DURUER

Furkan DURUER Yeni Üye

ya zaten alacak galiba da...bence alınmaz?sizede sorayım dedim.alınmaz derseniz ikna etmeye çalışcağım :D

4. Ali Emre Sakarya

Ali Emre Sakarya Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    ilanda hafif bir kazası vardır diyor, benim tecrübem, hafif de olsa kaza yapmış bir araca güvenmenin zor olduğu yönündedir. 30000 km yapmış ve boyanmış bir araç olduğu da düşünülürse arkadaşınıza birkaç kere daha düşünmesini tavsiye ederim...

5. ö. faruk

ö. faruk Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    arkadaşınız motor tamiri konusunda ustalaşmışsa alınabilir.30.000 deki bir hyosung ömrünün yüzde 90 ını tamamlamış demektir.yani elinde patlar büyük ihtimal.japonlarla karıştırmamak lazım.

6. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Km çok sakın derim 10000 den fazla alma 2, elde