herkesin bir hayali var....!

Konu, 'İstanbul Avrupa Yakası' kısmında Eren KOÇAK tarafından paylaşıldı.

1. Eren KOÇAK

Eren KOÇAK Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    :rolleyes: çok uzundur rüzgar hikayem ... Umarım bütün motorcu dostlarım okur ve beni daha yakından tanır...!
    Merhaba ben EREN.Gecenin bu vaktinde yine uykularımı kaçıran motor sevdamın peşinden gidiyor ve yazıyorum.
    Belki garip gelicek ama hayatımda ne motorum oldu nede bindim ; hep baktım hep dinledim.Tutkumdu benim yıllarca kimsenin haberi olmadan beslediğim , büyüttüğüm... İçimdeki motor heyecanı bir ilk okul çocuğunun yeni bisikletine binmek için sabaha kadar uyumamasından farklı değildi.

Hemen aklıma babamın sınıfı geçince aldığı ilk bisiklet geliyor.O kadar bisikletin arasından boyum kadar olan ve bacaklarımın yetmiyeceğini bilmeme ve de yan süreceğime rağmen DAĞ bisikletini istemiştim. Sonunda ikna etmiş alldırmıştım. Benden mutlusu yoktu. O gece sabaha kadar uyumamıştım ve sonra ki gecelerde. Herşeyden birkaç günde bıkan ben uzun yıllar hiç ayrılmadık taaki Anneme bir motosiklet alacağımı sölediğimde ' HAKKIMI HELAL ETMEM ' diyene kadar. Ve sonrasında icatler... Motor ve bisikleti nasıl birleştiririm derken uzun yıllar geçti ama o tutku ve heyecan hiç geçmedi. Ben hep baktım ; hep dinledim...
    üniversite iş güç derken evlendim. Ben motor aşkıyla yanarken ona sıfır bir araba bile aldım ama o hiç bu tutkumu bilmedi. Artık evlenmiş azda olsa bir özerkliğe kavuşmuştum. Birgün birkaç ay önce evlendiğim eşime motor istediğimi söyledim ümitsizce.O da bir şartla izin vereceğini ; ehliyetimi ; güvenlik ekipmanlarını ; sürüş derslerini ve en önemlisi beni hiç arkandan indermessen olacağı idi...

TAMAM OLUR............

Tüm hikayelerinizin gerçek olması dileği ile................Saygı ve sevgilerimle

2. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Aramıza hoşgeldin Eren...Dileklerinin gerçek olması dileği ile...Keyifli forumlar...;)

3. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Aramıza hoş geldin

4. Eren KOÇAK

Eren KOÇAK Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    herkese teşekkür edrim. İnşallah bu formda aradığımı bulurum...
    burda yazdıklarım ne kadar motor severe ulaşır bilmiyorum ama bir süredir takip ettim bu formun hepsin den daha kaliteli , seviyeli, vede hepsinden önemlisi samimi oluşu idi
    hazırlıyanların eline sağlık...

Erol ve Metin bunu beğendi.
  5. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Eren motosiklet forum ailesine hoş geldin, iyi forumlar.

Senin hikayende birçok arkadaşımızın hikayesiyle aynı. Bu hikayelerde galip çıkanlar ise her zaman kulağına kar suyu kaçmış motosiklet sevdalıları oluyor. Eminim ki seninde çok yakında bir iki tekerin olucak. :)

Eren KOÇAK bunu beğendi.
  6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.

Eren KOÇAK bunu beğendi.
  7. Önder Dikmen

Önder Dikmen Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Eren hoşgeldin,keyifli forumlar

Eren KOÇAK bunu beğendi.
  8. Erdal Özgüner

Erdal Özgüner Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Seni çok iyi anladığımı söyleyebilirim sevgili Eren, motorsiklet tutkusu insanın içinde patlamaya hazır bir volkan gibidir, bu sevdanın ateşi kolay kolay sönmez, ki sen daha motorsiklet sahibi bile değilsin bir gün içindeki o VOLKAN'ı daha fazla tutamayacak ve ani bir kararla motorsiklet sahibi olacaksın. Sana tavsiyem bu forumu iyi takip et, merak ettiğin, öğrenmek istediğin herşeye cevap bulacaksın özellikle motora yeni başlayanların neyle hangi motorla başlaması gerektiği konusunda Şenol hocanın tavsiye ve yazılarını dikkatle oku.. oku.. oku.. oku. Sevgili kardeşim Eren motoforum ailesine hoşgeldin, yeni yılda hayallerine kavuşmanı dilerim. ailenle beraber sağlık huzur ve mutluluk dolu yıllar geçirmeni temenni ederim.

Eren KOÇAK bunu beğendi.
  9. Eren KOÇAK

Eren KOÇAK Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    bende sizlerin ve tüm motor dostlarının yeni yılını kutlar sağlıklı mutlu vede bol huzurlu yıllar dilerim...
    bu arada sevgili Erdal Amca o gün bize geldiğinde iiki erinmedim bilgisayarı kucağına verdimki sende beni bu siteye kaydettirdin. bi süredir sessiz sedasız takip ettiğim bu sitede artık yazışıyor olmak ve karşımdaki motor severlerin hepsinin az önce motorlarndan iniyo olması çok heyecan verici...!;)

10. Tayfun Seyrekbasan

Tayfun Seyrekbasan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    aramıza hoşgeldin eren emin ol en yakın zamanda motoruna kavusacaksın:) iyi seneler ve keyifli forumlar dilerim

Eren KOÇAK bunu beğendi.
  11. İlhan.Aydınlıoğlu

İlhan.Aydınlıoğlu Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Eren, aileye hoşgeldin.
    Ben de çocukluğumdan beri içimde büyüttüğüm motosiklet sevgisini emekli olduktan, yani 50 yaşından sonra gerçekleştirdim.
    Motoru alıncaya kadar birçok araba değiştirdim ama içimdeki motor sevgisi hiç bitmedi.
    Sonunda motora kavuştum.
    Sen de kavuşursun inşallah.
    Ama yengenin de dediği gibi tam koruma ve eğitim şart.
    Mutlu bir yeni yıl geçirmeni diliyorum.

Eren KOÇAK bunu beğendi.
  12. Eren KOÇAK

Eren KOÇAK Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    sevgili ilhan abi temennilerin beni çok mutlu etti...! Hepiniz küçük büyük demeden tek bir açıdan bakıyosunuz olaya oda MOTOR SEVDASI....
    Bu arada sanırım zonguldakda yaşıyorsunuz... kız kardeşim karaelmas üni mezunu oaralara grldim ve hayaran kaldım özellikle safranbolu şimdilerde zatan açıkm müze olarak koruma altında amasara harikabir balıkçı kasaabası ve de inkum uçsuz bucaksız bir sahil...

iii şanslar...!

İlhan.Aydınlıoğlu bunu beğendi.
  13. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    öncelikle forum ailesine hoşgeldiniz diyorum ve hem sizin hemde tüm motor severlerin yeni yılını kutluyorum..evet motor sevdası çok güzel ama bir o kdarda tehlikeli şu anda bende motor sürüş eğitimi alamadım imkanın zamanım olmadı daha doğrusu :) ama en kısa zamanda alıcam umarın sende en kısa zamanda motor sahibi olursun ..ve eşinin dedikleride çok güzel bence eşini dinle :) keşke benım kız arkadaşımda bu kadar anlayışlı olsa ama değil bu yuzden yol ayrımına çok gelıyoruz..ama benı anlayan bırısı var :) babam oda motor tutkunu :) neyse çok uzattım ıyı seneler ıyı forumlar...

Eren KOÇAK bunu beğendi.
  14. Eren KOÇAK

Eren KOÇAK Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Onır sanırım kırklarelinde yaşıyosun beim eşimde trakyalı ...! :)

Burdan da bi bağlantı sağladık sıra geldi onları tanıştırıp senin kini ikna etmeye :eek:

İnşallah senin gibi motor sevdalıları ile beraber ders alır ve ortak paylaşımalrımızı artırıp daha büyük bir aiile oluruz:rolleyes:

Seninde yeni yılınn kutlu olsun....!

15. Murat SAGLAM

Murat SAGLAM Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Gönlünce bir motosiklete sahip olman dileği ile.
    Hoşgeldin.

Eren KOÇAK bunu beğendi.
  16. Tuncer Çakırlar

Tuncer Çakırlar Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok

ne guzel dıle getırmıssın aynı durum bendede soz konusu bende motor sevdalısıyım ama ne bınmesını bılıyorum nede bılen bırısının arkasına bıle bındım ama bu sene bayagı heveslıyım forumu ozellıkle takıp edıyorum motorcu bayan arkadasımında tavsıyesını dınledım oncelıkle bılgı sahıbı olmak ardından egıtımını almak ve ufaktan bır motor sahıbı olmak ıstıyorum 2010 da umarım becerebılırım ımkanlar dahılınde bu forumda bılgı veren ve onculuk eden arkadaslarada tesekkur edıyorum ve ıyıkı varsınız dıyorum herkeze 2010 da kazasız surusler dılıyorum

Eren KOÇAK bunu beğendi.
  17. Eren KOÇAK

Eren KOÇAK Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Sevgili yeşilköy sende foruma hoş geldin...! ;)

Biraz kendinden bahsteydin adınla hitap ederdim...!:)

Temnnilerin için teşekkür ederim. Formu dikkatlice takip et gerekli bir çok şeyi bulabilirsin.

Bu arada sanırım yeşilköyde otuuyosu bende avcılarda oturuyorum...

TOPİKLERİN BİRİNDE 17 OCAKTA ÜCRETSİZ EĞİTİM VERİLECEK GÖZTEPEDE
    BİR BAK İSTERSEN İİ OLUR:):):)

Bu arada yeşil

18. Tuncer Çakırlar

Tuncer Çakırlar Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    tesekkur ederım ısmım tuncer yesılkoyde oturuyorum beylıkduzu koctas ta calısıyorum bende sımdı bılgılerımı dolduruyordum kımım neyım nerdeyım yasım kac :)

Eren KOÇAK bunu beğendi.
  19. Eren KOÇAK

Eren KOÇAK Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    tuncer bende evimin alışverişini devamlı bdüzü koçtaştan yapıyorum ....!

Haftada birkaç kez gelitorum...! Yakana bir karanfil takarsan seni tanıyabilirim belki...!:):):):):):):):):):):)

Hangi böldesin sölersen belki den gelir...:rolleyes:

20. Tuncer Çakırlar

Tuncer Çakırlar Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    urun teslıme geldınse mutlaka benı gormussundur ama artık bolumum degıstı mal kabule gectım yanı artık musterıler benı goremez :) ama ugrarsan mal kabulden yaşar dıye sorabılırsın ıkıncı adım yasar :)