Herkeze merhabalar. Rusya/Tataristan/Kazan

Konu, 'Yurt Dışından Katılanlar' kısmında Onur Can Yilmaz tarafından paylaşıldı.

1. Onur Can Yilmaz

Onur Can Yilmaz Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Herkeze bol bol selamlarimi iletiyorum. Yaklasik 1 haftadir forumu takip ediyorum ve foruma uye olmaya karar verdim.

Ismim Onur Can soyismim Yilmaz.
    22 yasimdayim Rusya/Tataristan/Kazan da 17 yasimdan beri yasiyorum. Su anda ogrenciyim, okulumun bitmesine 2 sene kaldi. Motosiklet hayranligim yaklasik 1 sene once Cin halk cumhuriyeti Pekin sehrinde basladi.( 1 egitim donemi ogrenci degisimi ile Pekin de okudum) Yaklasik 6 ay Pekin de ehliyetsiz egitimsiz ve ekipmansiz cross motosiklet kullandim ( her hangi bir kaza veya sorun yasamadim ve sasiriyorum arastirdikca, ogrendikce ve sizlerin paylastiklarinizi okudukca), ve ancak su anda anlayabiliyorum ne kadar yanlis bir eylem de bulundugumu ve bu eylem sadece benim icin degil benim etrafimda ki o trafikte ki insanlar icinde cok tehlikeli bir eylemmis. Evet su anda kendimden utaniyorum ciddi bir sekilde ve keske zamaninda yeterince arastirma yapsaymisim diyorum ama ne ise yariyor ki. Hic bir zaman keske dememek gerekiyor hayatimiz da.

Ehliyet kursuna yazildim ve bir an once ehliyetimi alip onumuzdeki yaz sezonunda kendime uygun tecrubeme uygun bir motosiklet ( kullanmak istedigim motosiklet naked ) alip sizlerinde yardimi ile kendimi gelistirmek istiyorum, su anda bulundugum sehirde guvenli surus ile ilgili kurslar egitimciler ariyorum ama henuz bulabilmis degilim, umarim en kisa surede bulup egitimlerime baslarim.

Turkce karakterleri kullanamama sebebim klavyem de bulunmamasi, eminim ki yazim hatalari vardir kusruma bakmayin lutfen. Uzun suredir Turkce yazi yazmiyorum ve sadece ailem ile Turkce konusuyorum.

Herkeze iyi forumlar ve sonsuz kilometreler.

2. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Hoş geldiniz umarım kalıcı ve katılımcı olursunuz Keyifli forumlar

3. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoşgeldiniz.kalıcı ve katılımcı olmanız dileklerimizle.