Herkeze selam olsun:)

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında onur ekmekcı tarafından paylaşıldı.

1. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Arkadaşlarım ve abilerim öncelikle cümleten SELAMIN ALEYKÜM!!! Tabiri caizse ben bir motor tutkunuyum...Buraya katılma amacım herzaman günlük hayatımda trafiktede yaptığım gibi (CC farkı gözetmeksizin ki buçok ince ve önemli bir mevzu:) ) diğer motorcu ve motor tutkunu arkadaşlarla abilerle kardeşlerle tanışıp kaynaşmak ve nekadar varsa artık görücem forumdan bütün aktivitelerde yer almak....

Motosiklet üzerine birçok forum sitesi var ancak iç anadolu özellikle Ankara (burda ikamet etmekteyim) bazında hiç hareketlilik göremedim buyüzden burda aramayı tercih ettim arkadaşlarımı:D Herkeze çok teşekkür ederm...Olacak bütün gezi ve etkinliklere katılacağımdan emin olabilirsiniz.....

2. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Aramıza hoşgeldin Onur...Keyifli forumlar...

3. öner coskuner

öner coskuner Site Müdavimi

Motosiklet:
    Suzuki
    hos geldin,ankara zaten hareketli dahada hareketlenecek...:)

4. Yilmaz.Turac

Yilmaz.Turac Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    hosgeldin arkadasim nerde hareket orda bereket :)

5. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    adaşım aramıza hoşgeldib,keyifli forumlar ;)

ankara grubu hemen bi aktivite yapın ;)

6. munir

munir Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    aleyküm selam aramıza hoşgeldin

7. Eren Göksel

Eren Göksel Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar diliyorum. Bugün Ziya ve Ethem ile ufak Beypazarı kaçamağı yaptık. Dün akşam geç saatlerde karar almıştık. Tanıdığımız kişilerle irtibata geçtik. Arkadaşlarımızdan haber çıkmayınca yola koyulduk. Hava güzeldi. Sakin ve huzurlu bir gündü benim için. Ethem ve Ziya'ya çok teşekkür ediyorum. Gelemeyen arkadaşlarla başka bir zaman görüşmek dileğiyle.

Görev başarı ile tamamlandı.. :D Başka bir zaman yeni aktiviterde görüşmek dileğiyle..

8. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Hoş geldınız Motor tutkunuysanız Gezılere katılmayı sevıyorum dıyorsanız vede Ankarada ıkamet edıyorsanız tam yerındesınız :D

Gokse abı dun ses çıkmayan arkadaslardan bırısı benım sanırım :D Bugun başka bır plan programım vardı o yuzden katılamadım sızın yanınıza
    Özel msj atmak ıstedım fakat sana ozel msj atılmıyor herhalde
    Umarım siz eylenmışsınızdır keyıflı geçmıştır

9. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    hoş geldiniz, keyifli forumlar. kazasız, belasız, keyifli sürüşler.

10. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Arkadaşlar cumleten hosbulduk gezi olursa haberlerınızı bekliyorum mesaj atarsanız sevinirim şuan diğer 2 makinam izmirde izne ayrılınca geticem birini ...Şuanda honda cbf 150im var emekktar:D ona göre haberiniz olsun msjlarınızı bekliyorum gezi olursa cep numaram 0543 943 58 80 onur ekmekci

Eren Göksel bunu beğendi.
  11. Eren Göksel

Eren Göksel Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Mesaj atılıyor. Fakat altta bir kutucuk var onu işaretlemen gerekiyor. Dün ben öyle yaptım. :D Evet keyifli bir gün geçirdik. Başka sefere artık.

12. HAYATİ BEDER

HAYATİ BEDER Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldin, yolun ve farın açık olsun

13. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoşgeldiniz.kalıcı ve katılımcı olmanız dileklerimizle.

14. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.

1- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
    2- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
    Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
    Bakınız:http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve bu linki http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=3954&highlight=T%FCm+%FCyelerimiz+Mutlaka mutlaka tıklayın ve sonuna dek okuyun inceleyin.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.

onur ekmekcı bunu beğendi.
  15. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda

Şenol abicim engin tecrübe ve tavsiyelerin için çok teşekür ederim uygulayacağımdanda emin olabilirsi ki tecrube herzaman önemlidir seninde söylediğin gibi yaşlanarak değil yaşayarak pişenlerdenim...r1 imle çok büyük bir kaza da atlattım şükürler olsun hala sapa sağlamım..bunuda hem şansıma hem tecrübeme hemde seninde söylediğin gibi üzerimdeki koruyucu ekipmanlara borçluyum şuanda yamaha r1 im ve suzuki gsx 1300rr ım izmirde zaten ben ankaradayım emektar bir honda cbf im var ona biniyorum (cbf 150 deyip geçmemek lazım çok seri rahat 130 görüyo binenler bilir ki bunu hız delisi olduğum için söylemiyorum:D) zaten kullananlar bilir cbf in keyfi bir başkadır..Bamamda motosiklet tutkunu ve kullanıcısıdır. Gerekli bütün eğitimleri zaten aldım yoksa yamaha r1 gibi bir makinaya binmeme hayatta izin vermezdi:D Tekrar teşekkürlerimi sunuyorum şenol abi umarım bir gezide beraber yer alma fırsatı bulurum seninle nede olsa öğrenmenin yaşı yok derler...Ve ankaradaki (tekrar söylüyorum buyuk cc kucuk cc farketmeksizin bu motosıklet kullanıcıları arasında cok konusulmasada onemlı bır mevzudur kımse kımseden ustun değildir ha 1300 ha 150 ıkısıde aynı koruma ve tecrubeyı gerektırır aynı tecrubeyı ıster nekadar tamamen aynı olmasada) herneyse:D ankaradaki motor tutkunu abilerimden ve arkadaslardan gezi ve etkınlık olursa haber beklıyorum telefonum 0543 943 58 80 saygılar

16. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Onur sende bayaa gezme potansiyeli var gibi görünüyor, seninle bi ara tanışalım. Ben polatlıdayım, ama bu haftasonu ankaraya gelicem. Olmazsa cumartesi kızılcahamam falan bişey yaparız.

Bu arada hoşgeldin :) Not et: 554 946 91 49

17. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Tamamdır hakan bıladerım nobetım olmassa ogun bılıyosun doktor olduk yenı tabıkı bıtarafa akarız kaydettım numaranı:D sen yınede msj atıver bana duruma gore olumlu yada olumsuz sana donerım ben

18. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda