Hırsızlık Sebebiyle Yeni Plaka Çıkartma Hk.

Konu, 'Motosiklet ve Trafik' kısmında Natan Abulafya tarafından paylaşıldı.

1. Natan Abulafya

Natan Abulafya Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhaba arkadaşlar,

Bir konuda bilginize ihtiyacım var. Araştırdım fakat kesin bilgiye ulaşamadım, önceden konuşulduysa kusura bakmayın.

Ben çok yeni hırsızlık olayı yaşadım ve şanslıyım ki motosikletim bulundu. Şimdi plaka çıkarttırmaya çalışıyorum. Karakol işlemleri esnasında bana plakamı herhangi bir şubeden çıkartabileceğim söylendi, ben de bu doğrultuda Şişli Trafik'te plakamı çıkartmaya gittim. Ancak orda da hırsızlık vakası olduğu için plakamın ancak bağlı olduğu şubeden (Maltepe) çıkarılabileceği söylendi.

Maltepe bana çok uzak olduğundan tekrardan boşa bir girişimde bulunmak istemiyorum. Plakamı nereden çıkartabilirim, bilginiz var mıdır?

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Benim bildiğim kadarıyla da öyle.İlgili arkadaş nasıl olduysa doğru bilgi vermiş.Çok da uzak değil atlarsın metroya gidersin gelirsin.

3. murat kafkas

murat kafkas Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    merhaba sonol bey,

sonol bey sizinle kapismak istiyorum..gerci ne kullaniyorsunuz bilmiyorum...eger race tecrubeniz varsa en keskin virajlarda anahtarina kapismak istiyorum.karsilikli senet verelim ,yarisa baslamadan yada cek bana uyar herturlu...tecrubem yok egitimimde yok ama 2013 r1 im var.20-30 kmlik bi yol yeter.siz egitimlisiniz madem cok km yapmissiniz motor tecrubeniz coksa bu teklifimi geri cevirmemelisiniz bakin beles motrunuz olacak...yani oyle onunuze gelene ahkam kesmek kolay sizi bide yolda gorelim.kazanan motoru birakir satisi verir hemen...herturlu makina getirebilirsin kendine ait olmak sartiyla bana uyar istersen hayabusa getir istersen zx14 ben r1 ile gelcem...cevap bkliyorum sizden senol bey,saygilar