hızmı ?!! süratmi ?!! 185 hp mi?!!

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Ozgur Baglama tarafından paylaşıldı.

1. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    dünyada tadılmadan ölünmemesi gereken duygulardan.tadılarakta ölünebiliyor ALLAH korusun şaka tabi.rece hakkında bilgi sahibi olan bilgi almak istiyen buluşmak istiyen bütün arkadaşları bekleriz...

Ekli Dosyalar:

2. ugur

ugur Üye

yürü beeeee kim tutar seni ııııı tabki ben tutabilirim :)

Ozgur Baglama bunu beğendi.
  3. orhan-dem

orhan-dem Yeni Üye

arkadaşlar siz tecrubelısınız bende cbr 125 var ve hiç daha büyügunu kullanmadım ama fuarda almayı duşunuyorum sizce hangı marka ve kaclık uygundur

4. Ozgur Baglama

Motosiklet:
    Honda
    merhaba öncelikle.benim ilk geçiş motorum cbr 125 r dı çokta memnundum.ondan sonra fz6 fazer aldım oda bildiğin üzere biraz heybetli bir makineydi birazcık ürküttü doğrusu.ondan sonra ise 1000rr a geçiş yaptım.sende heralde race ile devam edeceksin sana tavsiyem 2005 2006 kasa 1000rr al ve hondadan kesinlikle şaşma tabi race moto alacaksan.1000cc olması seni kesinlikle ürkütmesin çok oturaklı bir makinedir 600cc race makineler küçük oldukları için çok agrasiftir buda şu an senin gibi bir kullanıcı için hiçte gereki olmaya bir özellik.race makine alacaksan 1000rr öneriririm.nacket makine alacaksan fz6 fazer öneririm ikisinide araştır çok büyük artılarının olduğunu göreceksin.şimdiden hayırlı olsun...

5. ugur

ugur Üye

orko bradere abisi olarak katılıyorum ve şunu eklerimki alacagın motorun aynı zamanda piyasası olsun satarkende rahat olur sıfır almanı okadarda tavsiye etmem büyük makinelerde kontagı cevirdiğin an 4000 ytl düşüyo ortalama hiç gerek yok sıfır ayarında ikinci el bulabilirsin cok rahat. + malzemeli egzozudur tankpedinden zenon farına kadar.. sıfır alıp bunları ekliyim cok uyguna satanlar var ama racinglere cok dikkat etmeli cok iyi bilene göstermeli alırken km ve granaşları söküp yarılarda kullana biliyorlar motoru öldürüp sıfıra yakın paraya satabiliyorlar sen bakıyosun herşey gıcır gıcır ama işin aslı farklı bu dediğim nadirde olsa olabilir tedbirli olmalı saglam basmalı..

6. tderida

tderida Yeni Üye

benim tavsiyem öncelikle F tarzı (fazer, kawa er6-f, cbr600f, suzuki gsx-f750) tarzı daha yumuşak makinalarla bedenini bu cüsseye ve bileğini gaz koluna alıştırmandır. Herkes bilir ki 1000cc çoğu spor makina tutkunu için son noktadır bence aceleci olma!!!

7. orhan-dem

orhan-dem Yeni Üye

tavsıye ve önerılerınız için teşekkurler.f tarzı düşünenem çünkü sevmıyoru o tiplerı diger arkadaşların dedıgı gibi 1000cc olabılır ama dogrusu biraz cekınıyorum.motora gelınce hondA gercekten cok guzel şuan zaten kullanıyorum ama hazır buyuturken acaba başka marka mı denesem dıyorum

8. Ozgur Baglama

Motosiklet:
    Honda
    kesinlikle hondadan şaşma.diğerlerini kötülemiyorum ama hondanın kalitesi hep üstündür.1000cc olayına gelince kesinlikle gözünde büyütme dediğim gibi 600cc daha agrasiftir küçüktür hafiftir o bakımdan yeni olduğun için sana gelmez.biraz araştır göreceksin..

9. orhan-dem

orhan-dem Yeni Üye

cok sagol hocam yarın istanbuldayım inş.bakayım kafama göre

10. Ozgur Baglama

Motosiklet:
    Honda
    geliyorsan ben bakırköydeyim beklerim mutlaka

Hüseyin Çankaya bunu beğendi.
  11. orhan-dem

orhan-dem Yeni Üye

yapma be abi keşke msjını akşam alsaydım bugun ugrardım bugun geldik hemen kızıltoprak hepsını gezdım fıyat olarakTA honda COK iyi kararımı verdım 1000rr ama şu benım eletı satamıyom takasa cok ucuz gıdıyo yınefıyatı duşurdum gitsın dıye sırf 3000ytl yaptım

12. Ozgur Baglama

Motosiklet:
    Honda
    senin motorun modeli km si ne söyle belki yardımcı olabiliriz

13. Ozgur Baglama

Motosiklet:
    Honda
    merhaba bide sana ulaşabileceğim bi numara vede motorunun fotograflarını gönderirsen çok iyi olur

14. serseri2039

serseri2039 Yeni Üye

motorun detayları sahibinden.com da var İlan no: 4148657

15. istanbullu

istanbullu Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Güzel motormuş

16. Ozgur Baglama

Motosiklet:
    Honda
    hoyosung un hangi modelini kullanıyorsun

17. Mustafa DÜLGER

Mustafa DÜLGER Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Ben F kullancılardanım.. Şehir içindede sürekli kullandığım için çok rahat.. Uzun yoldada racing kadarda olmasa 250-260 km hız tatminkar benim için.. Kawasaki ER6F kullandım sonra Honda 600F 'e geçtim. Gayette memnunum. Ama bana kalırsa Kawasakimi Hondamı dersen HONDA derim..Her zaman için..
    HONDA ne varsa ONDA...

18. serkan_okur

serkan_okur Yeni Üye

peki ben de hemen birşey sorabilir miyim? F tipi motorların R lardan farkı nedir tam olarak.

19. Ozgur Baglama

Motosiklet:
    Honda
    r motorlar tam spesiyal dir tam racing dir yani.f ler r lara göre oturuş pzisyonu babında daha rahattırlar ve beygir güçloeri düşüktür.görünüş haliyle racing gibi güzel olur seste aynı sadece oturuş pzisyonu diyebiliriz.

20. ÖzGüRLüK

ÖzGüRLüK Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Özgür.Bağlama kardeş selamlar öncelikle benimde hızlı bir makinaya ihtiyacım var çok merak ediyorum zapdedebiliecekmiyim diye, istersen benim PIRPIR,la değişelim biraz makinaları ne dersin:confused:görüşmek üzere...