Honda cb 900 hornet

Konu, 'Naked Motosiklet Kullanıcıları' kısmında mustafa pak tarafından paylaşıldı.

1. mustafa pak

mustafa pak Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar..aranıza yeni katıldım herkese sevgiler.ben bir yamaha vmax sevdalısıyken yıllar sonra emektar vmax simi sattım.geçen yıllar içerisinde racing motorlar kullandım(gsxr 750 ve 600-cbr 600)
    yarım sezon kadar da xt660x kullandımki şehir içinde gerçektende çok keyifli bir supermotordu.

Ancak anladımki benim tarzım naket şöyle güçlü..artçısını racing yada tek silindirli makinalar gibi yormayan uzun yolculuklara uygun.gerektiğinde yedek parça bulma sıkıntısı yaşatmayacak ve 2. El satışında piyasası olan bir makine bakarken.honda cb 900 hornet i almayı düşündüm.

Forum içinde bu motor hakkında bana bilgi verecek.özellikle bu motora halen sahip yada geçmişte deneyimi olan arkadaşlardan yorum rica ediyorum.başka arkadaşlar gibi çok yakarmı diye sormuyorum:)aslan besleyen yediğine bakmaz:)

sadece kondisyonu nasıldır.yedek parça konusunda sıkıntı yaşanırmı(piyasada çok kullanıcı yok çünkü)

ilginize teşekkür ederim.kaskınız asfalt görmesin:)

2. Ergun Erensir

Ergun Erensir Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Hoş geldin Mustafa,yedek parça Honda'da mevcut zaten makine aksamında birçok parça 900 RR la aynı.Makinasıda 900 RR ın biraz ehlileştirilmiş versiyonu.Tork hemen hemen 2000 devirden itibaren başlıyor.Çok esnek,düşük devirlerdede kullanabilen,5-6000 devirlerden sonra farklı bir karaktere bürünen bir makina.İster sakin,ister asabi o anki her türlü ruh halinize cevap verebileceğini düşünüyorum.Ben yakın tarihte ağabeyimden aldım.Düzgün kullanıldığı taktirde sorunsuz bir makina.Şimdiden hayırlı olsun.

3. mustafa pak

mustafa pak Yeni Üye

cevabınıza çok teşekkür ederim..aydınlatıcı oldu..ay sonuna kadar kısmetse motordaş oluruz sizinle saygılar:)

4. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    aramıza hoşgeldiniz, keyifli forumlar. kazasız, belasız, keyifli sürüşler. Hornet'iniz şimdiden hayırlı olsun.

5. mustafa pak

mustafa pak Yeni Üye

cevabınıza tşk ederim..aydınlatıcı oldu..sanırım ay sonuna doğru motordaş oluruz sizinle:)

6. mustafa pak

mustafa pak Yeni Üye

tşk ederim ethem bey

7. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoşgeldiniz.kalıcı ve katılımcı olmanız dileklerimizle.

8. mustafa pak

mustafa pak Yeni Üye

sizede tşk barış bey..katılımcı olalım..arada gülmektende katılalım:)

9. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Aramıza hoş geldin hayırlı olsun şimdiden ama güçlü bir makine alıyosun dikkat et derim

10. askeray

askeray Yeni Üye

selam
    ben de bir hornet kullanıcısı olarak size yardımcı olmaya çalışacağım 2 sezondur hornet kullanıcısıyım hornet bana göre her türlü amaca hizmet edebilecek kapasitede bir motor türü cadde kullanımı çok rahat ve pratik manevra kabiliyeti yuksek frenleme gayet iyi ve başarılı, 3 adet çantasını ön camını takınca çok iyi bir touring motoru, çıplak olması itibari ile tanımayan bilmeyen racinglerin yolda hep aynasında olması da sert agresif karakterinin göstergesi olsa gerek
    sözün kısası tork delisi bir alet yuksek viteste açtığınız gaz size her şeyi anlatacaktır satış rakamlarına bakarak bence bu karaktere sahip alınabilecek en iyi motorlardan biri benim motorum da şu an performans filitre çift karbon tüp egsoz var sesi anlatılmaz yaşanır tarzdan bana yaşattığı en güzel anlar ise aynadan bakıp yuvarlak farlı küçük cc motor sanıp gaz açan motorculara yaşattığım dumur anlarıdır
    her şey bi yana güzel bi seçim olacaktır bende şu an motorumu satıyorum ilan numaramda vereyimm belki ilginizi çeker
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-aksesuarli-temiz-bakimli-masrafsiz-hornet-900-43203752/detay

11. mustafa pak

mustafa pak Yeni Üye

Eray bey öncelikle açtığım başlığa verdiğiniz cevaba tşk ederim..motorunuzun resimerinide inceledim cidden temiz gözüküyor..ancak ben şubat ortasında hornetimi aldım..kısmet diyelim:).ancak sizin motorunda ilanda çok kalacağını düşünmüyorum..resimlerden dolu gözüküyor..umarım istediğiniz fiyata satarsınız.. Iyi akşamlar:)

12. Ergun Erensir

Ergun Erensir Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Hayırlı olsun,güle güle kullanın.

13. askeray

askeray Yeni Üye

hayırlı olsun diyelim en kısa zamanda kullanıcı yorumlarınızı bekliyorumm

14. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    hayırlı olsun. kazasız, belasız, keyifli sürüşler.

15. hakan62

hakan62 Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    mrb arkadaslar bende cb 900 hornet aldım ama krank ı kol sardı grank bulamdım acaba yardım ede bılr mısınız bana acada 900 rr krank ı aynımıdır