Honda Cb600f Hornet... Acil Yardim

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında sefer kaydı tarafından paylaşıldı.

1. sefer kaydı

sefer kaydı Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    merhaba arkadaşlar,

3 sene ramzey 125cc kullandım kısacası scooter. yaklaşık(10bin km)
    500km kadarda asya swift 150 kullandım. (şahsi motorum olmadığı için bu kadar kullanabildim.)

uzun lafın kısası honda cb600r hornet'e geçiş yapmaya karar verdim oturma şekli vs. gayet rahat görünüyor sadece şehir içi kullanacağım hız yapmayı sevmiyorum hayatıma değer veriyorum [​IMG]
    max.100-120km sadece duruşu ve sesine kapıldım. Sizce mantıklı bir şey mi yapıyorum gerçekten çok kararsızım ama belirttiğim üzere hız sınırı belli istanbul gibi bir yerde ne kadar kullanırım bilemiyorum alırsam da en az 20-30 bin km sürmeyi düşünüyorum. hornet harici bir motorda olabilir sesi birebir 20bin tl limitim var kullanımı rahat olması şart.

GÖRÜŞLERİNİZ BENİM İÇİN DEĞERLİ İYİ VEYA KÖTÜ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER SAYGILAR...

2. Armağan Pekatik

Armağan Pekatik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Çıplak seviyorsanız (naked) bilemem ama ben böyle hafif giyimli seviyorum. CBR600F ya da xj6 diversion düşünmez misiniz. Çıplaklar rüzgarda çok tokatlıyor. Ben sevemedim :D