Honda CBR 125R Ankara'da nereden alinir?

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında msd1982 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. msd1982

msd1982 Yeni Üye

Merhaba,

Bir suredir motosikletlerle ilgili arastirma yapiyorum. Baslangic icin Honda CBR 125R'nin uygun olduguna kanaat getirdim. Internette fiyatinin 5790 TL oldugunu gordum. Gelecek yil Nisan-Mayis gibi almayi dusunuyorum. Ya da daha uygun fiyattan bulursam daha cabuk da alabilirim.

Birkac sorum olacak. Yanitlayabilirseniz sevinirim:
    1. Yaklasik 100km'de 3 litre olan yakit tuketimi ortalama 120km/saat hizda da gecerli mi? Yoksa bu hizda sehirlerarasi seyahat etsem daha pahaliya mi patlar?

2. Gelecek yil Nisan-Mayis'a kadar bu fiyat (5790TL) sabit kalir mi? Artar mi, duser mi? Bir fikri olan?

3. Kapali garaja koyma ihtimalim zayif. Disarida park etmem motosiklete zarar verir mi? Yagmur, gunes vs. motosiklete zarar verir mi?

4. Hirsizliga karsi guvenli midir? Maymuncuk kullanilarak rahatlikla calinabilir mi? Ankara'da ucretli ya da ucretsiz motosiklet park edilebilecek guvenli bir yer var mi?

5. Apartmanimizin bahce girisi lokanta nedeniyle bayagi dar. Bu motosikletin eni ne kadardir?

6. Kask, mont, dizlik vb. kullanimi sart olan ve/veya guvenlik icin cok onemli olan malzemelerin bana toplam maliyeti yaklasik ne kadar olur?

7. A2 ehliyeti, yukarida bahsettigim kask, dizlik, mont vb., belki hirsizliga karsi alarm vb. guvenlik onlemleri, sigorta, plaka vb. motosikletin fiyati haric bu motorun selesine oturana kadar cebimden toplam ne kadar ek para cikar?

8. Yamaha YZF 125'in yakit tuketimi ile Honda CBR 125R'nin yakit tuketimi arasinda ne kadar fark vardir? Bildigim kadariyla Yamaha daha cok yakiyor.

Tesekkurler...

2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    merhaba forum kurallarımız gereği ilgili bölümde kendinizi tanıtan bir başlık açmanız gerekmektedir.
    ayrıca forumumuz da nick yerine gerçek isim kullanıyoruz.bunu da ilgili bölümde yapabilirsiniz.

onur ekmekcı ve Şenol SEL bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.