honda cbr 125r nin eksileri

Konu, 'Honda' kısmında aykutdundar35 tarafından paylaşıldı.

1. aykutdundar35

aykutdundar35 Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    herkese selam onumuzdeki 2 ay icinde mutlaka kafama koydum siyah bir cbr125 alacagım 2006 model temiz 2. ellerden fakat bu motorun eksilerini bilmek isterim birde temiz bir 2. el alacagım motoru alırken nerelerine bakmalıyım nelerine dikkat etmeliyim bilgilendirirseniz sevinrim herkez bu motor hakkında iyi seyler yazmıs az yakar cok kacar gibisinden bilerek te honda yı seciyorum cunku bana zırt bırt arıza cıkaran beni surekli sanayiye goturen bi motor istemiyorum sonucta ben ogrenciyim gelirim belli surekli motora para harcarsak ac kalırız :)

2. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    alacgın motor simdiden hayırlı olsun arkadaşım öncelikle az kilometre yapmalı sagında solonda cizik olmamalı motorun artcı ayak basma yerinda aynaların uclarında çizik ezik varsa motor düşmüş demektir tanıdık yada arkadaşlarının tanıdıgı bir ustayada mutlaka göster yada yetkili servisine getirin baktırın satan arkadaş bunu yaptırmak zorunda temiz kagıdını devrinide al parayı vermeden çalıntı bir motor almanı istemeyiz dimi bence böyle yap

aykutdundar35 bunu beğendi.
  3. orhan şahin

orhan şahin Üyeliği İptal Edildi

Motosiklet:
    Honda
    slm arkadslar huseyın abı bn cbr aldım paranın 4 te 3 nu verdm 4 te 1 ruhsatı uzerıme alınca dedım ıste gttık vergı daıresne mtoorun 100 ytl borcu vardı onu odedı arkads gun belırledık aradım adamı bugun gelemıyecegını soyledı smdıde telefonu kapalı ben bu adamı nasıl bulabılrım ruhsat yok yanı adam da yok napıcam bılmıyorum yardım lutfen

4. Ziya Çerezci

Ziya Çerezci Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz lütfen imzamdaki forum kurallarını okuyun ve eksikleri tamamlayın şu an 4 mesajınız var kendinizi tanıtan konu açmadan mesaj atarsanız hesabınız tarafımdan banlanacaktır !