Honda CBR125r 2011 Kasa Bir Kaç Soru ?

Konu, 'Honda' kısmında Aytekin Karakas tarafından paylaşıldı.

1. Aytekin Karakas

Aytekin Karakas Üye

Motosiklet:
    Honda
    Arkadaşlar selam 2011 mart ayında windy125scu scooter aldım ama kesmedi ve 3 gün önce bi arkadaştan honda cbr125r aldım bu motoru kullanan arkadaşlar var ise bana yardımcı olurlarsa sevinirim motora binerken ve bindikten sonra dikkat etmem gereken neler vardır özelliklede suyuna antifiriz karıştırırken ne kadar suya ne kadar antifiriz koymam gerek

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Antifirizden önce;
    daha önce ki aracınıza nazaran sürüş dinamikleri çok farklıdır.Önceki araçta vites yoktu devriyaj yoktu.Frenler eldeydi bunda arka fren ayakta ön fren elde.
    En ideali bu aracı sürmek için "GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ" EĞİTİMLERİ ALINIZ.
    Var olduğuna emin olmak istediğim full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede kaskınızı da ait olduğu yerde kullanarak bilinçli şekilde trafiğe çıkmanız antfirizden çok çok daha önemlidir.

3. Aytekin Karakas

Aytekin Karakas Üye

Motosiklet:
    Honda
    Teşekkür ederim istanbul sultanbeyli civarında oturuyorum bu tip bir eğitim verebilecek arkadaş varsa profesyonel görüşmek isterim

4. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Satan arkadaşta kullanıcı kılavuzu varsa ona göz atabilirsin. Yada internetten bi ararsan belki pdf olarak bulabilirsin. Kılavuzda detaylı bilgiler olur bakımla ilgili.

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.

1- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
    2- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
    Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
    Bakınız:http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve bu linki http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=3954&highlight=T%FCm+%FCyelerimiz+Mutlaka mutlaka tıklayın ve sonuna dek okuyun inceleyin.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.