Honda Cbr250rr mı Kawasaki ninja 250r mı

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında ceyhun.Uzgun tarafından paylaşıldı.

1. ceyhun.Uzgun

ceyhun.Uzgun Yeni Üye

Abilerim ehliyetimi 2 gün önce aldım 17 yaşındayım 250 cc bır motor alıcam honda mı kawasaki mi karar veremedim honda daha teknolojik tek silindir kawasaki çift silindir ve hondadan 7 beygir yüksek ama torque daha düşük sizce hangisi?Para sıkıntı deil....

2. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    hoş geldiniz. keyifli forumlar. motosiklet tecrübenizi bilmiyorum. Şenol Hoca'nın açtığı konuları inceleyin. başlangıç için genel olarak tavsiye edilenler Ybr 125 ve Cbf 150.

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Neden illede 250 cc.
    Yaşın ve tecrübesizliğin bedeli hakkında hiç bilginiz yok değil mi.
    Gelin vazgeçin bu 250 cc sevdasından.En azından eğitim alıp kendinizi tanıyana kadar.
    Motosiklet ile düz yolda dip gaz açarak gitmek değildir aslolan
    aslolan düz yolda dip gaz giderken karşınıza bir engel bir olumsuzluk çıktığında tek parça haline Güvenle durabilmektir.
    Siz bunları yapabileceğinize ne kadar eminsiniz.Gaza ne kadar hükmedeceğinize inanıyorsunuz.

Emre Özçelik ve chakan bunu beğendi.
  4. Cihan İyigün

Cihan İyigün Yeni Üye

bende bu sorunun cevabını merak ediyorum çift silindir mi ,tek silindir mi hangisi sizce

5. aykut_öztürk

aykut_öztürk Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    sonradan pişman olmak istemiyor illede 250 lik makina paramda var diyosan:) ninja 250 r:)

6. Barış Ünal

Barış Ünal Yeni Üye

Her cok bılmıs motor kullanıcı gıbı oncelıkle 125 cc dıyerek baslıcam ama ıllede 250 cc dıyosan hondaya gore kawasakı 250 tartısmasız daha ıyı :)

7. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Canım kardeşim uyarılara pek kulak asmamışsın sanırım bence 600 cc ile başla mümkünse R6 falan olsun daha hızlı gider
    ve şunu unutma seni seven ailen ve yakınların vardır o yüzden 125 cc ve eğitim al güzel kardeşim