Honda shadow ace vs. kawasaki vn800

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında 113200 tarafından paylaşıldı.

1. 113200

113200 Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    merhabalar..

tecrübeli arkadaşlarımın abilerimin konu hakkındaki fikirlerini ve tavsiyelerini bekliyorum..

uzun zamandan beridir motor bakmaktayım.. yaklaşık bir ay sonra evleneceğim ve eşim (artçım demek eşim demek kadar cazip gelmedi şu an) chopper/cruiser tarzı bir motosiklet istemekte.. yakın bir zaman öncsine kadar vedalaştığım f650'nin yerine araştırıp bu iki motor arasında kaldım..

ace serisini tercih etmemin sebebi aktarmanın zincirle yapılıyor olması..şaftlı bir motor düşünmediğim için de diğer modeller otomatik olarak elendi.. bu ikisi arasında kaldım..

aydınlatabilirseniz çok sevinirim..
    iyi akşamlar.. şimdiden teşekkürler..

2. H. Nuri

H. Nuri Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba
    Öncelikle neden şaftlı motorları elediğini anlamadım.Şaftlı motorlarla ilgili bir sıkıntı mı yaşadın? Shadow ace ler,hem kasa hem de model olarak biraz eskidirler. vn 800 biraz daha iyidir bence.Ancak şaftlı motorları hemen eleme derim ben.Çünkü shadow 750c hem konfor hem de kullanım açısından çok iyi bir makinedir.Suzuki vl 800 volusia larda çok kaslı ve göz dolduran bir yapıya sahiptir.Ve de benim favorim yamaha dragstar xvs650 veya 1100,chopper cruiser kullanmak isterim dersen bence bunları da listene ekle...