Honda Spacy Arka Süspansiyon

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında baris.balci tarafından paylaşıldı.

1. baris.balci

baris.balci Üye

merhabalar arkadaşlar motorumun arka süspansiyonu biraz sert gibi geldi yani bir tümsekten geçerken 30 25 km ile geçerken havaya kalkar gibi oluyorum bunu ayarlatabilir miyiz?1000km bakımda yaptırılabilir mi? yoksa spacy nin arka süspansiyonu gerçekten sizdede sert mi ? yoksa yeni diye mi böyle?

not:2 kişiyken çok güzel oluyor ama tek kişiyken sert

2. baris.balci

baris.balci Üye

güncel konu arkadaşlar

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu sukuterde arka süspansiyonda bir ayarlama söz konusu değil.Böyle kullanacaksınız.Zamanla biraz yumuşama olur.
    Ben ocak ayından beri kullanıyorum.
    Şu anda 9850 km de.Ocak ayında bana sıfır verildi ve çok uzun zamandır kullanmadığım için sukuterlere mesafeli idim ama bu harika makine çok güzel viraj yeteneği var.Dengeli bir sukuter.

4. baris.balci

baris.balci Üye

teşekkürler peki kaç km de depoyu dolduruyorsunuz fulledikten sonra ?

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Benim genel kullanımımdan dolayı depoyu sonuna dek bitirmek için uğraşmam.Yarıyı geçti mi gider doldururum bu yüzden net bir km veremem.

6. baris.balci

baris.balci Üye

peki ilk doldurdugunuzda çok gitmişmiydi yani hemen bitmiş miydi? yani şöyle 220 km de depo 0 a yaklaşmışmıydı birde sorunum şu E işaretine çok yakın gösteriyor benzini gidip fulledim 16 tl lik benzin koydu daha içinde 10 tl lik daha varmış ibre bozuk mu