honda today 50 mi yoksa çin malı 125-150 mi

Konu, 'Honda' kısmında Ali Atalay tarafından paylaşıldı.

1. Ali Atalay

Ali Atalay Üye

Motosiklet:
    Honda
    .................

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Kesinmlikle çin malı alma.Hız yavaş diyorsanız Honda CBF 150 veya Yamaha YBR 125 tavsiye ederim.Ama illaki "Güvenli Sürüş Teknikjleri" eğitimlerini de almanızı şiddetle tavsiye ederim.Ve illaki full korumalı kıyafet ve ekipmanlarınızı ve KASKınızı kullanın.

3. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Ali paran çoksa çin malı bir motosiklet al. Ama ben olsam hondadan vazgeçmem ölüsü çinlirere on basar. İllah scooter diyorsan, honda dylan veya suzuki an125 al.

4. Ali Atalay

Ali Atalay Üye

Motosiklet:
    Honda
    ama ben takas olarak olacak üstüne para vermicem:D sadece honda todayi verip sağlam düşündüğünüz bi motor alıcam motorum 2004 model 7000 de 1500 eder herhalde:D

5. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Alma kardeşim eğer gücü az geliyorsa dedikleri gibi an125 al honda beat al dylan al activia al ama çin malı alma en basitinden civataları hamur gibi çıt çıt kırılıyo gerisini sen düşün tamirciden çıkmazsın motorun iki yakası bir araya gelmiyo eğer o takasa girersen honda today ini mumla ararsın demedi deme ibrahim:)))

6. ali önkal

ali önkal Yeni Üye

slm sakın çin malına yanaşma honda yamaha olsun çamurdan olsun alacağın motor 1 yılda çöker bilginize hızlı motor istiyorsan biraz paraya kıyacan

7. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

aslında sordugun cevabını kendin veriyon diyon üste para vermeden 2004 model 50cc motoru veripte 125 cc veriyolarsa nedenide acık biri eski ama salam marka,biride cin malı problemli ama ucuz,,,hangisi sence elindekimi yoksa takas edecenmi dogru karar,,

8. Ali Atalay

Ali Atalay Üye

Motosiklet:
    Honda
    tamam kalsın motorum güzel araştırmalarıma göre millet honda today diye deli oluyor valla:D:D

9. onur çınar

onur çınar Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    aman aman sakın girim deme çin malına ustam aman sana örnek verim bi aralar çok rahabet görüyordu bunlar sokaklarda surüyle vardı ama aradan 1 sene bile geçmeden çoğu kayıp oldu hepsi hurda oldu aynen dedikleri gibi tamirciden çıkamassın durmadan problem sorun burnundan gelir

10. salihcansenol

salihcansenol Yeni Üye

abicim ben 2 yıl today kullandım yaşımında genç olmasınında verdiği şevkle motoruma yapmadığım kötülük kalmadı grenajlarından tek parça kalmadı ama hala gitmem demiyodu bi gün çin malı adı lazım diil bi motorla tek teker yapmaya çalıştım çat şase kırıldı lanet olsun dedim dahada çin malı diyince kafam atıyo en kralı olsa sana kardeş tavsiyesi sakın bulaşma