Honda Varadero

Konu, 'İstanbul Avrupa Yakası' kısmında osman yazıcı tarafından paylaşıldı.

1. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    arkadaşlar herkese selamlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0-km-de-orjinal-bir-varadero-173812517/detay/ ...... bu motor hakkında bilgisi olanlar varmıdır, önerilerinize,söyleyeceklerinize ihtiyacım var,bu parayı yaparmı,bende 2006 honda transalp var üzerine 16 000 tl istiyor,varadero nasıl bir motor,insanı üzermi ,artıları eksileri nelerdir
    benim motorum bu ...http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...n-yol-motoru-gorulmeye-deger-192203933/detay/
    herkese saygı sevgi selamlar

2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Abi bilmediğim için yorum Yapmıyorum. Ama sendr az kullanmışsın motoru :)

3. murat acar

murat acar Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Valla gordugum kadariyla senin motor daha faca gorunuyor.yerinde olsam okadar fark verip o motoru almam.o kadar fark verceksen daha iyi bir model araştir derim.

4. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    diğer ilanlaraki fiyatlarla karsılastırırsak cok istemiş üzerine gibi geldi bana.

murat acar bunu beğendi.
  5. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    aslında motorumu seviyorum,dubleks olmaması rahatsız ediyor beni
    bir pazar günü lastiğim patlatı,o gün akşama kadar zehir oldu,sordum soruşturdum,lastiği dubleks e çeviremedim
    bundan dolayı değişmeyi düşünüyorum

sende haklısın murat bende o şekil düşünüyorum,ama biraz daha güçlü oluşu ve dubleks lastik oluşu beni çezbediyo

bende senin gibi düşündüm bilgin,mal onun o ister,

lastiğimi dubleks e çevirebilsem kesinlikle değişmem.motorum çok temiz ve güzel,resimlerde görüldüğünden daha öte bir motor
    beni rahatsız eden sadece lastikler...............................öneri ve cevaplarınız için teşekkürler...........

saygı sevgi selamlar

6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Motosikletinizin jantlarını değiştirebilirsiniz.Tubeless olabilir.Ama siz siz olun çok bilen ustaların tavsiyesine uyum şambriyelli jantlarınızı tubelesse cevirtmeyin çok üzülürsünüz ki bizide çok üzersiniz.İmknalarınız varsa jantları ikisi birlikte tubeless jant yapın ve oyle tubeless lastikleri takın.Bu mümkün.
    Ha bu arada haddimi aşmış olmazsam dubleks yani iki katlı anlamına gelen değil aslı tubeless

İsmail bunu beğendi.
  7. Bilgin Turan

Motosiklet:
    Suzuki
    zaten cok sik teker patlayacagini zannetmem. basit tamir kitlerinden alip kucuk birde pompa koyarsaniz motora zor durumda sizi kurtarabilir belki. ya da tamir spreyleri var onlardan alabilirsiniz.

8. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    şenol abi.. mevcut jantlara bir şey yaptırmayı düşünmem,jantları komple değişmeyi düşünürüm
    kime sorduysam bunu böyle bineceksin diyorlar,başka jant buna olmaz diyorlar
    siz bunun mümkün olduğunu söylüyorsunuz ,tanıtığınız birisi varmı,istanbulda olsa daha iyi olur benim için,
    saygılar sunarım

bilginciğim alakana teşekkür ederim.,spreyler hiç bir işe yaramıyo,tamir kiti dediğin ne olduğunu bilmiyorum,bir gün başıma geldi lastiğim patladı bir gün zehir oldu ondan dolayı şambrelli lastikden korkuyorum
    sevgiler sunarım

9. Bilgin Turan

Motosiklet:
    Suzuki
  10. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Ya bu arada hazır konu açılmışken. Siteye bahtımda bulamadım.

Önerdiğiniz bir lastikçi var mı? Artık değiştirmemin zamanı geldi. Yazı çıkarmaz

11. Bilgin Turan

Motosiklet:
    Suzuki
    tv de bir reklam vardı lastik gelsin takılsın diye motorsiklet lastigi de dahil mi acaba ona?

12. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    selamlar
    lastiğin tubeless ise köpük işe yarar,ona bile gerek yok aslında motara bir çakmaklık yaptır yanında küçük bir komprosör taşı daha kolay ve zararsız,köpük lastiğe zarar veriyor,gönderdiğin link e baktım çözüm değil benim için çünkü lastik yapmasını bilmiyorum,ve o şekil uğraşmak istemiyorum,daha kolayı varken

13. Bilgin Turan

Motosiklet:
    Suzuki
    siz kolayını arıyorsanız değiştirin motoru demekten başka bir sey yok. değiştirin motoru...ha bir de motoyardımlar var kaydedin birtanesinin numarasını sizi bulurlar. ya da motorcu arkadaslardan uygun ve yakında olan varsa seve seve gelir

14. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    bilginciğim selamlar
    haklısın evet kolayını arıyorum,ama aslında hayatta en çok keyf aldığım şey zoru başarmakdır.45 yaşımda motor kullanmaya başladım,müsaade edinde motor kullanmanın keyfini yaşayayım,kaç sene daha motor kullanabilirim ki,yanımda ve önümde o kadar zor işler varki,onlarla uğraşmakdan motor kullanmaya zor zaman ayırıyorum,
    bildiğin motoyardım telefonları varsa yazarsan memnun olurum,onlarında ekmeğe ihtiyacı vardır sadece biz yemeyelim,ddd ekmeği paylaşmak gerekir

saygı sevgi selamlar,allaha emanet olun

15. Bilgin Turan

Motosiklet:
    Suzuki
    haklısınız insan bu tarz seyleri düsünmeden binmek istiyor. buradakilerin uygun oldugunu duydum. http://www.motososyolyardim.com/ ama genede pazarlık yapın mesafeye göre fiyat degişir

16. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    teşekkr ederim bilgin

iyi seneler