honda vtx1300-shadow750

Konu, 'Honda' kısmında Doğukan tarafından paylaşıldı.

1. Doğukan

Doğukan Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Arkadaşlar ben tam bir motor hastasıyım ama hiç motorum olmadı.İçimdeki bu hastalığın zamanla kaybolduğunu sanmıştım. Taki geçenlerde hondanın bir motorunu görene kadar( vtx1300 ). Bir anda içimde bir şeyler kıpırdadı. Böyle bir motor olamaz. o ses, o endam, o süzülüş tarif etmesi mümkün değil. Bugüne kadar ne BMW X5, ne bir FERRARİ, ne de gördüğüm güzel kızlar beni bu kadar etkilememişti. Benim ne yapıp edip o motordan bir tane almam lazım. internet üzerinden araştırdım inceledim ama bazı sorular cevap bulamadı bende. Mesela ben motorun kabasını daha çok seviyorum bu yüzden vtx1300 bana göre diye düşünüyorum ama onunda vergisi yakıtı beni zorlarmı bilemiyorum. o yüzden shadow750'yi inceledim boyut olarak fazla bi fark görünmüyor vtx1300 (2575-960-1125) - shadow750(2510-920-1125). vtx1300 6.5 cm daha uzun ve 4 cm daha geniş görünüyor ama bir çok forumda bu motorun shadow750 den çok büyük ve kaba olduğu kullanırken zorlanıldığı felan yazılmış hatta sahadowun vtx1300 yanında bebek gibi kaldığıda yazılmış. benim ricam eğer vtx1300 kullanan varsa bu ikisi arasında gerçekten farkedilir derecede bi büyüklük varmı? ikincisi ikisi arasındaki yakıt tüketimi nedir shadow ne kadar yakar vtx1300 ne kadar yakar bilgilendirirseniz sevinirim. artık daha fazla dayanamıyorum :)

2. tarkan691

tarkan691 Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    herkese iyi forumlar

3. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Motor tecrüben yoksa 1300 cc hatta 750 cc bile çok yüksek güçlü motorlar tavsiyem daha küçük cc motorlarla başlaman