Honda XL 200:)

Konu, 'Motosikletinizin Resimleri ve Videoları' kısmında Tunca.Baran tarafından paylaşıldı.

1. Tunca.Baran

Tunca.Baran Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhabalar, 2004 Model Honda XL 200 kullaniyorum iste resimleri...

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Fotolar çok güzel.Makinede çok güzel
    Bir zamanlar çok tutmuştu bunlar ama hondanın mantığıyla gelmez oldu artık Türkiye'me.

Bu arada size nacizane bir tavsiyem olabilir mi?

O aynalara taktığınız kaskları kafanıza da takıyorsunuz.Ve sürüş esnasında aynalara çarpan ölen sinek veya diğer oislikleri de bu şekilde kafanıza taşıyorsunuz.Birde eve gidince duş almadan elbise değiştirip bu pislikleri mikro organizmaları mikropları giysilerinmize evinize taşıyorsunuz.Sonra sürekli bir hastalıklarla yaşamaya başlıyorsunuz değil mi.
    Biraz daha dikkat ederseniz daha sağlıklı yaşar ve sağlıklı nesiller yetiştirmeye yardımcı olursunuz.
    Anlayışınız için teşekkür ederim.

3. Tunca.Baran

Tunca.Baran Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    evet ne yazikki xl`den sonra endro kros tarzinda baska motor cikartmadilar, acikcasi bende hayal kirikligi icerisindeyim bence 250 cc lik bir endro kros motor surseler piyasaya,is yapacagina inaniyorum en azindan ben alma niyetinde olurdum:) tavsiyeniz icin ayrica tesekkur ederim...

4. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Tunca öncelikle foruma hoşgeldin. :)

Motosikletin gerçekden güzel.Resimlere baktığımda aklıma macera,dağ,taş,toprak ve dereden başka birşey gelmiyor.Enduro ve cros eğilimli biri olarak ben beğendim.Allah kaza bela vermesin.Çok daha iyilerini nasip etsin... :)

5. Tunca.Baran

Tunca.Baran Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    tesekkur ederim omer hosbulduk, iyi temennilerin icinde ayrica cok tesekkurler, aynen dedigin gibi bende genellikle dag tas yaz kis demeden dere tepe surmeye calisiyorum:) endro ve kros motorla nedense kendimi cok daha sehir kalabaligindan insanlardan uzak daha ozgur daha maceraci hissediyorum,kampciligi da cok duskun oldugum icin olsa gerek bu tur arazi araclari her zaman bir numarali secimim oluyor umarim sende gonlune gore guzel bir endro alirsin ve bu heyecani beraber bir gezide yasariz...

saygilar...

6. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.:) Kalpler ve düşünceler karşılıklı tabiki.Haftaya bugün çalışmak için yurtdışına gidiyorum ve uzunca bir süre kalmaya niyetliyim.Ne yazıkki gittiğim ülkede internet yok denecek kadar az.Bu yüzden forumdan istemeden uzak kalacağım.Ancak döndüğüm de sen ve tüm güzel dostların hala forumda olacağınıza eminim.Güzel gezi ve organizasyonlarda buluşmak dileğiyle hoşcakal.... :)

7. Tunca.Baran

Tunca.Baran Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Hangi ulkeye gidiyorsun calismak amaciyla? Bende suan Yurtdisindayim ancak 6 Ocakta geri donus yapiyorum sadece egitimim icin gitmistim...

8. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben tam ters istikamete :) Türkmenistan Aşkabata gidiyorum. Cuma günü inşallah.Artık orada bulabilirsem motosiklet 60 lt. benzinin 2 dolar olduğu yerde doya doya binerim.Fakat yokluklar ülkesi ne yazıkki birde karasal iklim ve çölden dolayı yaz ve kış çok sert. :( Amacım olabildiğince uzun süre kalmak. Neyse hayırlısı olur inşallah...

9. Tunca.Baran

Tunca.Baran Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda

dedigin gibi hayirlisi olsun, umarim hersey yolunda gider senin icin, yurtdisinda yasamak ta calismakta gercekten cok zor bazen kendini yalniz hissediyorsun, derdini anlatacak birini bulamiyorsun haa buluyorsunda kultur farkindan dolayi seninle ayni duygulari paylasmayan seni gercek anlamda anlamayan insanlar...

Iyi sanslar!..

Omer bunu beğendi.
  10. Ahmet Sönmez

Ahmet Sönmez Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    güzel motor allah kaza bela göstermesin.