hyo 250r

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında serkan_okur tarafından paylaşıldı.

1. serkan_okur

serkan_okur Yeni Üye

merhabalar,

motor merakım başladığından beri hep supersport tarzı motorsiklet istiyorum. ama şu sıralar motor almaya yaklaştığım her geçen gün aklıma bi soru takılıyor. 187 cm boy ve 120 kiloyla spor tarz motorsiklet rahat olurmu? ve dahası 250 cc bi motosiklet bunun için yeterlimidir. yoksa direk 600 cc mı almalıyım? forumlardan okuduğum kadarıyla hepinizin cevabını biliyorum(250 ccyle başla diyceksiniz) ama ağır birisi için de geçerli midir bu? bir de hyosung gt 250 boyut açısından tatmin edici olurmu benim için?

2. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    öncelikle merhaba arkadaşım.aslında iş sende bitiyor tahminimce kafanda bi takım şeyler şekillenmiştir.aklında ne varsa onunla başla boy kilo problemin motora bindikçe şekil alacak.süper sportla başlayım ya bu düşündüğüm gibi değilmiş deyip tarz değiştirebilirsin.eğer ilk motorunu alacaksan 250 lilikle başla derim.fikrin değişirse satması kolay olur hemde az buçuk keyfini almış olursun.eğer 600 lük alıpta süper sportu beğenmezsen satması zor olur hemde cebin yanmış olurç karar yine senin tabiki.

3. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Bence sport bir motor alma,senin cüsseye çok ufak kalır,zaten yapıları da ufak...Cüsseli kişilere genelde chopper tarzı motorlar daha çok yakışıyor,ama zevk senin tabii...Ben değişik motorların üstüne otur ve foto çektir,sonra fotolara bakarak karar ver derim...Cc'ye gelince Özgür kardeşime tamamen katılıyorum...;)

4. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Hephasto forumumuza hoşgeldiniz. Açtığınız konu ile ilgili detaylı bilgiler forumumuzun "Ne almalıyım, nereden almalıyım" Adlı başlığında bulunmaktadır. İncelemenizi öneririm ;)

Sağlıcakla kalın ..

5. semih_55

semih_55 Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    bence chopper tip motor sana ii gider

6. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    bende chopper tarsının sana yakışacagını düşünenlerdenim race makine sande biraz ufakkalır ama bunlar zevkmeselesi elbette sen hangisini kullanmak istersen rahat edersen onu almanda fayda görüyorum

7. faruktoksoylu

faruktoksoylu Üye

Motosiklet:
    Honda
    Bende arkadaşlara katılıyorum.Chopper daha iyi olur.Ama cüssene göre racing Hayabusa olur.Fakat yeni başladığın için tercihi kendin yapmalısın.

8. serkan_okur

serkan_okur Yeni Üye

çok teşekkürler arkadaşlar, sanırım baya bi deneyim sahibi olana kadar chopper kullanıp, yüksek cclerde durumu bir daha düşüneceğim.