Hyosung Gt 250 r

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında mehmet akkaya tarafından paylaşıldı.

1. mehmet akkaya

mehmet akkaya Yeni Üye

arkadaşlar sayın abiler Hyosung Gt 250 r hakkında ne düşünüyorsunuz yani bu motorsiklet hakkında tecrübesi olanlar iyi yada kötü yanlarını söyleyebilirlermi ?

yada şöyle söyliyeyim bu motorsikleti almak isteyen birine tavsiye edermisiniz ?

saygılarımla...

2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuzun arama bölümüne Hyosung Gt 250 r yazarsanız konuyla
    ilgili pek çok bilgi bulabilirsiniz.

3. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    arkadaşım ben gt 250 naket kullanıyorum yaklaşık 4 ay oldu alalı.2006 model. zaten ikiside aynı herşeyi sadece tarz farkı var ben çok ama çok memnunum motorumdan güç dersen var hız dersen var gösteriş dersen harika normal bi 250 lik makinadan fazlasını sunuyo sana.diyolar ki karnk problemi diye sorun varmış birisi yüklenmiş motora sanki 600 lük kullanıyomuş gibi krank kırmış belki bikaç örnek daha vardır bilmiyom bu da almış başını gitmiş neymiş kronik sorunmuş yok abi ama kimsede hiç bir motorda olmayacak garantisi veremez .makina kore malı işçilik çok iyi parça sorunu yok yakıtsa gücüne göre çok iyi bence ybr 250 den az fazla yakıyo ama biri 21 diğeri 29 beygir gücünde okadarda olsun artık.dahada ne diyeyim bilmiyorum ben tavsiye ederim ama sen araştırmanı yap yine.ha bide 250 R lar gerçekten çok gösterişli makina ama naket lerde daha kullanışlı seni yormaz tercih senin.hayırlısı olur inşallah.

Yalçın DURSUN bunu beğendi.
  4. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
  5. Mete Gökmen

Mete Gökmen Üye

Ben kullanmadım lakin konuları takip ettiğimden 3 5 bilgi oluştu kafamda. Yüksek devirlerde kullanınca uzun vadede sıkıntı çıkardığı yönünde sonuçta. Onun yerine durumunuz varsa kawasaki falan bakabilirsiniz kalite açısından düşünülünce.

6. superas

superas Yeni Üye

Öncelikle hangi motosikleti alırsan al, hayırlı olsun. :)

Ben gt250r 'ımı 10.000km kadar kullandım, tık demedi.
    sonra bi tanıdık abime sattım, O da 2 sene kullandı ondada tık demedi.
    Önceki mesajlarda bir arkadaşında bahsettiği 250cc lik motora 600lük motor gibi davranmaya çalışırsan krank da dağıtır, kendinide dağıtır.

Ama şefkatli binersen, hyosung benim nezdimde iyi makinedir. :)

7. Mete Gökmen

Mete Gökmen Üye

Tabii neticede sizin kullanma biçiminiz bunu ne için alacağınız ve motordan ne beklediğiniz çok önemli :)

8. apodaka

apodaka Yeni Üye

evet kardeş hyosung gt 250 r güzel makina. Adam gibi davranırsan motoruna o da sorun cıkartmaz

9. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Bak şimdi kardeşim öncelikle motosikletten beklentini belirliyceksin ben kavasaki 250 r da kullandım honda cbr 250r da kullandım bır arkadasımın vardı sıfır almıstı cok guzel makına gorunuste ancak o kıtleme pıston yeme meselesı soyledıklerı gıbı var galıba ben bızzat sahıt oldum...Ha bu kitlemeydi kırank dalımıydı gölek çizilimiydi bunlar tabiki motoru zorladığında olacak şeyler ancak ben honda ve kavasakıyıde zorladıgımda hıc oyle bırseyle karsılasmadım uzun mesafede dıp gaz gıttıgım cok oldu hyosung da bunu yapamassın özellikle racing modelınde..

Oyüzden beklentini önce belirle sadece görüntü diyorsan 10 numara motosiklettir 250GT ama motor yürüyen babında piyasa pek tutulmuyor nedenmi?

Şimdi racing binen adamın beklentısı bellıdır racing çok kaçsın diye yapılmış bir makinadır beklediğin hızı ve gücü sana hissettirir ama diğer markalara göre çabuk ısınır ve piston silindir yersin yada kırank yersin üzmeden binersen birşey olmaz ben racing tarz düşünüyoırsan sana kavasaki 250r yada honda cbr 250r tavsiye ederim ha illa hyosung dersen naket tarzını al....

10. Nail Boskut

Nail Boskut Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    racinge geçiş için kesinlikle kullanılması gerekilen bi motor. cüsse desen cüsse. ağır desen ağır. sağlamda bi motor. temizi bulduktan sonra hiç sıkıntı yaşamazsın bendede vardı alanyadan ankaraya getirdim tık demedi motor bir sezon kullan sonra satar 600 cc ye geçersin ben öyle yaptım.[​IMG]

11. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    ALLAH akıl fikir versin.

12. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu linki tıkla http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=3954&highlight=%FCyelerimiz
    sonuna dek oku sonra neden ALLAH akıl fikir versin dediğimi daha iyi anlarsın

Nail Boskut bunu beğendi.