hyosung gv 250 yedek parça ile ilgili

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında sencer.kocer tarafından paylaşıldı.

1. sencer.kocer

sencer.kocer Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    belki birçok kişinin bilgisi vardır onun için onlar kusura bakmasın ben yoğun bir şekilde motorsiklet araştırdığım için (honda cbf 150 ile başlayacağım) bu bilgiyide hyosung gv 250 almak isteyenler için paylaşmak istiyorum. S&T Kanuni firmasına yedek parça konusu ile ilgili e-mail gönderdim bana verdikleri cevap aşağıdaki şekilde...
    --------------------------------------------------
    Sayın Mehmet Sencer Koçer,

Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili; S&T Kanuni olarak S&T Kanuni model ürünlerin hem yedek parça hem de garanti hizmetlerini sağlamaktayız.

S&T Motors Co.Ltd.e ait Hyosung markasını Global Motor’un kendi adına haksız tescili sebebi ile iki şirket arasındaki problem henüz sonuçlanmamış ve S&T Motors Com.Ltd.in Global Motor aleyhine açtığı marka iptal davası sonuçlanmadan şirketimizin Hyosung marka motosikletlere istediği halde servis ve yedek parça hizmeti verememektedir.

Alacağınız ürün Hyosung marka olur ise yukarıda belirttiğimiz sebeplerden dolayı hizmet veremeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

S&T Kanuni Müşteri Hizmetleri

KURALKAN Mot. Arç. Ürt. S. Ve Dış Tic.A.Ş.

Eski İzmit Yolu Üzeri Tepeören Mevkii

34940 Tuzla / İstanbul

Tel: 800 261 33 43

Tel: 216 581 21 81

Faks: 0216 304 05 55

Web: www.stkanuni.com.tr

2. Erdal Özgüner

Erdal Özgüner Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Neticede s&t kanuni veya hyosung aynı motor, sadece garanti kapsamında sorun yaşanabilir, ancak ben bir 2007 model hyosung kulanıcısı olarak parçaya ihtiyacım olsa bana kuralkan sana parça satmıyorum mu diyecek? sanmıyorum. Parasını verdikten sonra ... nerde hangi motorda kullanacağımı soracağını sanmıyorum. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

3. hüseyin şahiner

hüseyin şahiner Yeni Üye

yedek parça sıkıntısı var diye duymuştum sıkıntı varmı

4. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hüseyin merhaba, forumumuza hoşgeldin. Kendini bize tanıtırsan sevinirim. İmzamdaki linkler yardımcı olacaktır.

5. Mümtaz Barış CİNGİZ

Mümtaz Barış CİNGİZ Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Ben iki senedir hyosung kullanan bir kişiye bu konuyu danıştığımda " Ne alakası var oğlum" tarzı bir cevap aldım. Yedek parça sıkıntısı şu anda hiç bulunmuyoru. Piyasadan hem s&t parçalarını hemde ithalatçı firmaların getirdikleri Hyosung parçalarını çok rahat teymin edebilirsin. Buna artı olarak sen kendin de yurt dışından bu parçaları getirebilirsin net ortamında satış yapan siteler vasıtasıyla (ebay gibi) yada ihracatçı firmalara ulaşabilirsin (alibaba.com gibi siteler vasıtasıyla).

Saygılar.

6. Mümtaz Barış CİNGİZ

Mümtaz Barış CİNGİZ Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    http://www.hyosungsource.com/

Yukarı adı geçen siteden de sipariş vermiş bulunmaktayım, sonuca göre ordan da yedek parça temin edilebilir.

kargoya da yeni verildi daha artık gelene kadar uyku yok :|

Erdal Özgüner ve Onur Filiz bunu beğendi.
  7. Erdal Özgüner

Erdal Özgüner Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu siteden verilen siparişler,en geç bir hafta içinde eline geçiyor, sanırım beklediklerini almışsındır.