hyosung gv 250

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında Murat Burak tarafından paylaşıldı.

1. Murat Burak

Murat Burak Aktif Üye

Motosiklet:
    Ducati
    slm arkadaşlar hyosung gv 250 nasl bir motor alinabilinirmi yoksa alan rezil eden bir motormu kullanan bilen varsa ve motor hakkinda bilgi verirse sevinirim

2. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    ben kullanmadım , ama kullananların memnun olduklarını biliyorum. bundan sonra alamayı istediğim motosiklet bu ayrıca.

Murat Burak bunu beğendi.
  3. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Bende ilgileniyorum son zamanda bu motosiklet ile. 96 model kaç elden geçtiği belli olmayan sorunlu bir virago almaktansa 2008 bir GV 250 almak daha makul görünüyor. En azından hareketli metal aksamın aşınma sorunları baş göstermemiş olacaktır. Güçlü ve kaslı bir makine. Kullanan arkadaşlardan olumlu yorumlar aldım. Bir iki kronik sorunu olduğunu biliyorum. Belli bir devirde gaz kesme gibi. Ama okuduğum kadarıyla giderilemeyen bir problem değil. 2. el alacaksan çoktan eski sahibi çözmüş olma olasılığı yüksek.

4. Murat Burak

Murat Burak Aktif Üye

Motosiklet:
    Ducati
    gökhan hocam sen al bir tanede ben alayim bir tanede ambarli bp den muharrem beye alalim yazin hep beraber gezeriz ne dersin :)

5. Gökhan Yasdal

Motosiklet:
    Suzuki
    İlana koydum ben zaten motosikletimi. Bir iki arayan oluyor. Sattıktan sonra bakınacağım. 4 lira civarı düşünüyorum GV için. Bence 5-5,5 lirayı da pek hak etmiyorlar. Bakınacağım biraz. Bütçemi oynatmayacak bir seçim yapmak istiyorum.

6. Erdal Özgüner

Erdal Özgüner Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Temiz kullanılmış, bakımları zamanın da yapılmış, lastik ve zincir durumu iyi bir hyosung gv 250 sizi iki yıl sorunsuz ve keyifle taşır. tecbübe edilmiştir.

7. Gökhan Yasdal

Motosiklet:
    Suzuki
    Güncel fiyatlar için ne diyorsun abi. Hoş yarın gelirsen akşam konuşuruz. internet fiyatları biraz yanltıyor sanırım. İstenen değil de satlan fiyatları bilmek lazım. 4 civarı güzel bir 2006-2007 GV 250 alma niyetindeyim ama düşündüğüm mertebe iyimser mi yoksa gerçekçi mi nedersin?

8. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    S&T olanları var fena deyiller öyle duydum

9. deniz deniz

deniz deniz Yeni Üye

merhaba
    bende gv 250 ile virago 250 arasında kaldım.ikiside ikinci el ikiside çok temiz kullanılmış.
    gv 250: 20.000 km de fiyat:3500
    virago:30.000 km de. fiyat:3000

sizce hangisini tercih edeyim yardım lütfen

10. Mümtaz Barış CİNGİZ

Mümtaz Barış CİNGİZ Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Gv250'nin temizi gerçekten alınabilir 4-4.500 civarında. Ben şahsen memnunum motorumdan. Sadece motoru yatırmak biraz zor(yada bana öyle geliyorda olabilir) Ama gv250'yle ilgili tüm soruları cevaplayabilirim.

11. Çağrı Şen

Çağrı Şen Yeni Üye

Arkadaşlar 1 senedir içimden çıkmayan bir motor tutkusuyla yanıp tutuşuyorm ve fiyat-kalite dengesinde hyosung gv 250 en iyisi gibi görünüyor şuan için

12. Burak Nejat Börekçi

Burak Nejat Börekçi Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Gv 250 çok iyi bir motor arkadaşımın var bende kullandım gerçekten iyi bir motor tek kötü tarafı yedek parça sorunu oda baya bir sorun sanırım Kore'den falan getirtiliyor...

13. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    çağrı öncelikle seni tanısak !!! ;) ben seni tanıyamadımda
    motor parça sıkıntısı yok denecek kadar az bu konuda zeytinburnu ve şişlide yedek parça satıp gerektiğinde koreden getiren şahıslar var :) destek isterseniz yardımcı olabilirim

14. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    hoş geldiniz. keyifli forumlar. inşallah hayalinizdeki motosiklete kavuşursunuz

15. Ertem Kurtuluş

Ertem Kurtuluş Yeni Üye

Merhaba.İlk motorumu alacagım.Çok bütçem yok. Regal Raptor - Hyosung ıkısınden birini düşünüyorum 250 cc lık. bundan ziyade mondial mct 250 nasıldır acaba bana kullananlar tecrubelerını soyleyebilirler mi ? Çok teşekkur ederım

16. Gökhan Yasdal

Motosiklet:
    Suzuki
    Ertem Bey hoş geldiniz. İlgili başlıkta ;

http://www.motosikletforum.com/forumdisplay.php?f=21

kendinizi tanıtırsanız seviniriz.

Söylediğiniz motosikletlerin hepsini bir kaç defa sürdüm. Kullanan da çok arkadaşım var. Tereddütsüz GV 250 almanızı tavsiye ederim. Sınıfındaki (intruder - drag star - virago 250 dahil) en güçlü ve seri cruiserdir. Parçaları da çinli sınıfdaşlarıyla alakası olmayacak kadar kalitelidir.

17. kerem.burak

kerem.burak Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba arkadaşlar öncelikle tüm motosiklet tutkunu arkadaşlara selam ederim. GV250 kullanan sir arkadaşınız olarak acizane fikrimi belirteyim, bu motor 250 cc kendi sınıfında gerçekten tercih edilecek bir alet, bakımlarını yaptığınız takdierde sorun çıkarmıyor. Gaz yeme diye bir sorundan ziyade motorun devrini vermeden birden (örneğin 3. vitesten 4.ye atarken) geçiş yapmak isteyince motor gaz yiyene kadar 2-3 saniye bekliyor fakat devirli şekilde vites atarsanız bu sorunu yaşamıyor. Ayrıca kendi sınıfının sesi en güzel çıkan modeli olduğunu da belirteyim. Tüm arkadaşlara kazasız günler diliyorum.

18. Gökhan Yasdal

Motosiklet:
    Suzuki
    Bahsettiğiniz sorun CDI ünitesi değişimi ile hallolabilir. Ama dediğiniz gibi çok can sıkıcı bir durum değil.

19. Tuncay Basaran

Tuncay Basaran Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan

20. Oğuzcan Gedik

Oğuzcan Gedik Yeni Üye

Bu motor hakkında bilgi topladım elimden geldiğince.. sizlerle paylaşayım..

öncelikle kronik bir hata oldugundan bahsedilmiş 80 km de motor durup tekrar çalışıyor çünkü 2. motoruda devreye sokuyor o sıra durması gerekiyor kronik bir sorun değil..

görünüş açısından çok güzel çabuk hızlanabilen bir motor uzun yol yapılabilir..

sınıfının kalite fiyat bakımından en iyi motoru

başlangıç için uygun bir motor..

ve yedek parça sorunu.. şimdi 2007 model ve aşşağı motorlarda yedek parça sorunu yaşarsınız..
    2007 de kanuniyle birleştiler 2007 model sonrasında parça sorunu ortadan kalktı