hysoung GT250R ?

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında OLCAY YILMAZ tarafından paylaşıldı.

1. OLCAY YILMAZ

OLCAY YILMAZ Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    MF ailesi merhaba;
    başlangıç için Hysoung GT 250 R sizce uygun mudur? ikinci el piyasası değerinde önerebileceğiniz başka bir motor var mı? Varsa sebebi nedir? Yeni başlayacak olan birisiyim. 23 yaşındayım ve bu zamana kadar scooter kullandım en fazla... vitesli motor tecrübem yok... alabileceğim motor 4.500 TL ila 5.000 TL arasında olmalı... fikir ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler...

2. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    fazla tecuben yoksa o motosiklete bulaşmamanı öneririm illede racing istiyorsan honda cbr 125, yamaha r-125 yada kawasaki ninja 250 alabilirsin bu üçünden istediğini al sna racing dünyasının kapısını aralayacaktır ama hyosung alma tecrube + deneyim + izlenim ;)

3. OLCAY YILMAZ

OLCAY YILMAZ Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok

ninja 250 de kafamda fardı fkat fiyatlarda bir yakın deiller... aslında yaşlı motor almak ta istemiyorum... hysoung için motor iyi ama servis ve yedek parça sıkıntısı var diyorlar... kafama daha çok o takılıyordu... 1.90 boyum var ve cbr 125 e oturup bir resim çekildim ve hiç olmadı dedim gördükten sonra... ufacık kalıyor altımda o motor da...

4. OLCAY YILMAZ

OLCAY YILMAZ Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    hysoung sahiplerinden fikir konusunda yardım bekliyorum....

5. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Öncelikle aramıza hoşgeldin hyosung hakkında olumlu yanlardan daha çok olumsuz yanlar var gerek kalitesi gerek servisi gerek parçası hiçbirşey bilmiyorsan sesini dinle motorda ses bile yok o motora verilen paranın yazık olduğunu düşünüyorum emin ol burdaki bir çok insanda aynısını düşünüyor illada alıcam diyorsan sen bilirsin arkadaşım bizimki tavsiyeden ibaret...

6. OLCAY YILMAZ

OLCAY YILMAZ Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok

Saol sevgili abim.. .sizin tavsiyeleriniz inanın önemli benim için... ama şu bi gerçek ki kawasaki zx-6r ile kıyaslayamam Hysoung GT 250 R ı... başlangıç için genelde tavsiye edilenler aşağıda ki 4 cihaz oluyor... bende dürüst olmam gerekirse, motoru aldıktan sonra iyice tecrübe edinip aldığım motoru kısa sürede satıp yerine 600 veya 1000 lik bir motor almak değil... hee ilerde işallah kısmet olur alırım ama şu an için hem başlangıç hemde beni uzun bir süre idare edebilecek bir motor alabilme tasasındayım inan...

1- Hysoung GT 250 R
    2- Honda cbr 125
    3- Yamaha r-125
    4- Kawasaki ninja 250

7. serkan thundercat

serkan thundercat Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    kawaski ninja 250 r.. forumları araştırırsan nedenlerini bulursun...

8. Murat Koseoglu

Murat Koseoglu Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Hyosung istiyordum bende ilk ama kawasaki aldım salı günü olcay ve gercekten kawasaki cok daha güzel ama fiyat konusunda sıkıntılıysan bence Honda Cbr 125 al hyosung a bulaşma forumlarda arama yaparsan bu marka kullanan arkadasların yazılarını bulabılırsın.. Aramıza hoşgeldin

9. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoş geldiniz.
    forumumuzda arama yaparsanız bu motorla ilgili bir çok başlık
    açılmıştı işinize yarayacağına eminim.

Turgay bunu beğendi.
  10. OLCAY YILMAZ

OLCAY YILMAZ Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    hepinize tşk...

11. Fatih GÜLTEPE

Fatih GÜLTEPE Kıdemli Üye

12. İbrahim Özkan

İbrahim Özkan Yeni Üye

ninja haysung a elini öptürür kardeş paran boşa gitmesin.

13. Gürsu

Gürsu Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    ben hayatimda motora elimi surmemisken sapkinlik derecesindeki motor tutkuma yenik dusup hyosung gt250r aldim. tabi ki once ozel egitim aldim.

ne aldigima ne de bindigime 1 sn bile pisman etmedi beni cok sukur. kullanmasi cok rahat ve kontrol etmesi kolay. dikkatli olduktan sonra korkulacak bir seyi yok. en guzel yani bence motorun dev gibi olmasi. fizigini bilmiyorum ama biraz korkutabilir. ancak o dev cussesinin altinda gercekten uysal bir kedi var bu motorun.

14. munir

munir Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    hayırlı olsun kardeş ben 4 sene kullandım o motoru kendi kategorisinde iyi bir makinadır şu an honda 1000 rr kullanıyorum sana şunu çok açık söyleyebilirim ben 4 sene işkence çekmişim inşaallah seninde ilerde bir 600 rr yada 1000 rr ın olur beni daha iyi anlarsın yeniden hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle . . .