hysung GV 650 Bilgisi olan var mı ?

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında MertYUSUFOĞLU tarafından paylaşıldı.

1. MertYUSUFOĞLU

MertYUSUFOĞLU Yeni Üye

Arkadaşlar hayırlı günler ;

bugunlerde motor almayı düşünüyorum ve kararlıyım fakat fiyat aralıgı 10.000tl ye kadar düşünüyorum.
    Hysung gv650 yi almayı düşünüyorum 2006 modelini 7000 tl ye buldum mavi renkte ve motor sahibi temiz diyor.
    Bu motoru kime sorsam fazla bilgisi yok kullanan veya yakınları kullanmış olan var mı? kullanımı nasıl sürekli arıza çıkartma problemi var mı

Bilgisi olan arkadaşların paylaşımlarını rica ediyorum .

Renault Satış Temsilcisi
    Mert YUSUFOGLU

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Selam
    Önce sizi tanımamız mümkün mü.
    Nereden aramıza katılıyorunuz yaş iş mtosiklet tecrübeniz vs vs.
    Bakınız http://www.motosikletforum.com/forumdisplay.php?f=21 bu topiğe yazabilirsiniz.Biz sizi siz bizi tanırsınız bizde size zevkle yardımcı oluruz.

Anlayışınız için teşekkürler.

3. MertYUSUFOĞLU

MertYUSUFOĞLU Yeni Üye

Kusuruma bakmayın haklısınız atlamışım tanışma köşesinde kendimi tanıttım
    yardımlarınızı bekliyorum saygılar

4. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Mert bey, konu ile ilgili bilgisi olan bir arkadaşımız foruma girdiğinde yazdığınızı görüp mutlaka yardımcı olacaktır. ama siz sabırsızlanıp her yerde aynı konuyu açmayın lütfen. bir konuyu ben sildim. benden önce yine aynı mesajınızı başka bir arkadaşım silmiş. lütfen konuyu bir kez yazdığınızda foruma üye olan herkes bunu görebiliyor. farklı yerlerde açmanıza gerek yok. anlayışınız için teşekkür ederim.

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    İyi motordur.Ama beklentileriniz nedir bilemediğim için pek bir şey diyemiyorum.
    Kolay arıza çıkartmaz.Tabi ehil servislerde bakımı yapılmışsa.
    Ama maalesef yurdumda her motorcu her motordan çok iyi anlar
    teoride ama.
    İş pratiğe gelince bir şekilde yapar yürütür ama nasıl gittiğine bakmaz paranı alır işine devam eder.
    BU yüzden servisleri nerde yapılmış vb gibi detayları öğrenmenizde fayda var.BU araç 07 plaka mı 16 plaka mı.

Bursa'da kullanan bir kaç arkadaşım var çok memnunlar.Uzun soluklu geziler yapıyorlar artçılı.Yağışta ta kuru havada da kullanılar.Ama bakımlarını tam zamanında ustasına yaptırıyorlar.Yani gerçek servisine.
    Dediğim gibi kolay sorun çıkartmaz ama ehil olmayan ellerde sorun çıkartmaya başlar ve devamı çorap söküğü gibi gelir.

130 km üstü hızlarda çok rüzgar almakta.Bunun için givi cam almanızı tavsiye ederim.

Birde lastik tarihlerine bakınız.2006 model motordaki lastiklerin ömrü tamamlanmıştır.Km sine bakmadan değiştirin.Yoksa virajlarda yada sert olabilecek frenajda yerden kalkamazsınız.