İçinde tutmayacaksın!!!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Fatih Genç tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Genç

Fatih Genç Aktif Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Dün gece bir arkadaşımın bütün korkularını yenip onu motorsiklet dünyasına daldırdım :) Belki iyi belki kötü oldu arkadaşım bilinçli bir acemi olarak benim motorla bir iki tur attı kaldırmayı durdurmayı öğrendi :) şimdilik yeter ona.aradı demin kanka gel de senin motoru az daha süreyim yanımda ol benimkinde plaka takılmadı diye :)

Gerçektende insan içindeki hayalini bastırmamalı bir köşeye atmamalı.belki bu yüzden bize deli diyorlar.Motor kullanmak değil ama o kararı vermek YÜREK İŞİ...

2. EROL.ŞENTÜRK

EROL.ŞENTÜRK Yeni Üye

Kanka burdayım :) verdiğin gaz ile aldık motoru, Allah sonumuzu hayır etsin :) beni yüreklendirip tekrar içimdeki motor aşkını alevlendirdiğin için sana teşekkür ediyorum, bütün forum aleminede burda selamlar :)

3. Yılmaz.Ankara

Yılmaz.Ankara Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    motor sevdasına 15 yasında antep tabiri ile mobilyet ile başlamıştım :) vitessiz motor. 17 yasında vitesli motora basladım ilk hecanlar bam başka 22 yasına kadarda sürekli kullandım ama en yükzek 251 MZ motorum olmustu heygidi günler :D ünv. e gelince 5 yıldır kullanmıyorum ama nasipse yeniden bitane alacaz bakalım:D

Kazasız belasız sürüşlerdilerim. hayırlı uğurlu olsun

4. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Erol hoşgeldin, hayırlı olsun.
    Bi an önce işin inceliklerini kapmaya bak, öğrenilmesi gereken bisürü bilgi var. Bunlar sayesinde sürüşünü geliştirip güvenle kullanabilirsin.

5. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Hayırlı olsun

6. EROL.ŞENTÜRK

EROL.ŞENTÜRK Yeni Üye

Teşekkürler Hakan Bey, öncelikle şu dönüşlerde biraz zorlanıyorum, o konuyu halletmeye çalışacağım sonra yavaş yavaş ilerleyeceğiz inşallah :)

7. Burak Nejat Börekçi

Burak Nejat Börekçi Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Hocam öncelikle hoşgeldiniz ve hayırlı olsun.Motorsiklet kullanmak kadar güzel birşey yok ama çokta sakat..Kazasız belasız sürüşler dilerim :)