ileri sürüş teknikleri

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında COŞKUN tarafından paylaşıldı.

1. COŞKUN

COŞKUN Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    :D merhaba arkadaşlar bundan tam 25 gün önce apache tvs (150)aldım 25günde 9300 km yol yaptım (sabah 08 akşam 17:30) .ne birtek kaza ne bir çizik yok . bunu bir düşünün. sizce ben çokmu şanslıyım ki kaza yapmadım.yada ben trafiğe çıktığımda tüm yollar benim için boşaltılıyormu? yada benim verdiğim bilgileri abarttlımı buluyorsunuz.? inanın abartısız ve doğru. bunları yazmamın nedeni bu yazdıklarımı okuyan arkadaşların bana hayranlık duyması yada beni takdir etmeleri vs vs. asla deyil. taaki 1973 te üç tekerlekli bisikletimle başlayan sürücülüğümün 2008 de geldiği nokta budur.yaptığım sayısız kazalar şimdi beni kusursuz yaptı.artık trafikteki konumum dışında tüm nesnelerin(diğer araçlar sürücüleri yol vs) hepsinin saniyelerle analizini yapıp korunabiliyorum.korunmakta zorundayım çünkü vücüdümda artık platin takılacak yer kalmadı.çok şükür enson ciddi kazayı 2001 de yapmıştım.olayda kısaca şöyle:belgrat orman yolunda sağnak yağış vardı alkollu bir sürücü arkadan çarpmıştı.çarptığını bile hissetmedim gözlerimi açtığımda okmeydanı ssk acildeydim. :):):):) şimdi çevremdeki birçok motor sürücüsü arkadaşların trafikte .benim yaptığım birçok hatayı yaptıklarını görüyorum.üzülüyorum çünkü yeryüzünde insan hayatından daha değerli bişey yoktur.acemi motor sürücüleri bakın bu satırlarda sizin için:lütfen çevrenizdeki deneyimli motorcu arkadaşlarımızın deneyimlerinden faydalanın.motor kimilerince bir ulaşım aracı kimilerince de ayrı bir dünyanın güzelliğidir.her kim nasıl algılarsa algılasın benimsesin motor deyince yüzler gülmeli.:) ülkemizde otomobil kazaları sonucunda oluşan yaralanmalar ölümler vs. normal karşılanıyor.ancak motor kazaları insanları nedense dehşete düşürüyor bende bunu anlayamıyorum.neyse sonuç olarak her alanda olduğu gibi motor konusunda tecrübeleri bedelsiz edinmek için iyi eğitim kurallara uymak kontrollü hız vs vs bu işi çiddiye alıp motorumuzu dikkatli düzgün kullanalım(yeni motorcular) bu arada zamanı müsait olan arkadaşlardan isteyen olursa haftaiçi bir gün benle beraber istanbul turuna katılabilirler.not hiçbir ücret almıyoruz.yemek çay kahve vs.ikramımız olur(bisikletçilerde gelebilir):D:D:D:D:D:D:D saygılar

Berkay Canbulat bunu beğendi.