İlk Deneyim , Mondial 250MCT - Truva 250C ??

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında Umut.Kutur tarafından paylaşıldı.

1. Umut.Kutur

Umut.Kutur Yeni Üye

Arkadaşlar daha önce schoter tarzı motor kullanıyordum. Ve artık Chopper tarzı bir motor almak istiyorum. Bütcem 1.500 TL. İlk defa chopper kullanacağım. Bir arkadaşım Truva 250C satıyor. Gayet temiz ve görünüşü çok hoş. Saatte 120KM (1km'de 100kr yakıyormuş) Fiyatını 2000 tl istiyor ancak 1.500 e alabilirim. Sizce 1.500 tl lik bir mondial 250MTC mi alayım yoksa Arkadaşımın sattığı temiz Truva 250C yimi alayım?

Birde kilom 96 boyum 1.76. Chopper bana uygunmudur acaba?

Arkadaşımın sattığı Truva bu : http://i1007.hizliresim.com/2010/7/14/1055.jpg

2. Ziya Çerezci

Ziya Çerezci Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Lütfen forum kuralları gereği kendinizi tanıtan konu açınız ve imzamdaki diğer forum kurallarını inceleyiniz.Konu kilitlitlenmiştir kendinizi tanıttıktan sonra paylaşıma açılacaktır.

3. Umut.Kutur

Umut.Kutur Yeni Üye

Değerli yorumlarınızı beklemekteyim.

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Çin mallarından uzak durun.Biraz daha para biriktirip en azından 2. el bir japon alın.
    Birde bu bütçeye Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede kask ta dahil mi?
    Ayrıca "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimleri de almanız gerekiyor.
    Unutmayın motosiklet kullanmak dışarıdan çok bait bir eylem gibi gelesede hiç te öyle değildir.
    Bu oyunda bir canınız var.Onu iyi dfeğerlendirin.

Bay.B@H0 bunu beğendi.