ilk motor...

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında mustafa sezer tarafından paylaşıldı.

1. mustafa sezer

mustafa sezer Yeni Üye

herkeze merhabalar ben mustafa.(29) arkadaşlar.yeni motor kullanıcısıyım ve chopper motorlara karsı uzun suredır ılgı duymaktayım.pazartesı gunu nasıp olursa bır tane yamaha dragstar 650 alıyorum.sanırım bıraz yukarıdan basladım ama yavas yavas ogrenıcem artık ehlıyet ıcın yazıldım orda da daha kucuk cc motorlarlada antremana devam edıyorum.goruslerınız nelerdır.tsler

2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    görüş verecek bir şey kalmamış.pazartesı gunu nasıp olursa bır tane yamaha dragstar 650 alıyorum.
    yazmışsınız.hayırlı olsun.

3. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Hayırlı olsun sen zaten kararını vermıssın bızım görüşümüze bu saatten sonra gerek yok
    Hoş geldınız keyıflı forumlar dılerım
    Yenı motorunuz şimdiden hayırlı olsun

4. Oğuz Kiper

Oğuz Kiper Üye

Forumda yeniyim akıl veremem ama yanlış yapıyosun, üstteki üstadlarda eminim benimle aynı fikirdeler ama belirtmek istememişler, bu forumda herkes birbirinin iyiliğini düşünür, o yüzden iyiliğinizi düşünerek söylüyorum, alınmaca yok,tabi ki maddi imkanlar elverdiğince en iyiye sahip olmayı hepimiz isteriz ama yeni başlıyorsunuz, motorunuz çok ağır, yeni başlayanlara yönelik araştırma yapın, mesela, motora oturduğunuzda, sadece ayaklarınızı kullanarak rahatça ileri geri oynatabiliyor musunuz buna bakın, bir de mototorun cinsine ve ağırlığına göre denge olayı değişiyor, bazı motorlarda denge kuvveti kollarda bazılarında kalçada vs. uzatmayayım, maddi durumunuz iyi ise, naçizane tavsiyem şu olacak, daha hafif, ufak motorlu bir motosikletle mutlaka korumalı ceket, kaliteli kask ile başlamanız

Gökhan Yasdal bunu beğendi.
  5. mustafa sezer

mustafa sezer Yeni Üye

arkadaşlar hepinize tsk ederım işim nedenıyle uzun sure gıremedım affınıza sıgınarak.hepinizin goruslerı benım ıcın cok onemlı ama takdır edersınız kı ınsanların egosunun onune hıcbırsey gecemıyor.motoru aldım kullanmakta bıraz zorlanıyorum ama sonucta kımse bu motoru anasının karnında ogrenmedı.suan orta sevıyedeyım.en yakın zamanda fotgrafları paylasmak dıleklerımle.hoscakalın...

6. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Mustafa Hayırlı olsun. Güzel bir Cruiserla motor dünyasına biraz hızlı girmişsin ama tarzı dolayısıyla seni CBR 125 kadar tehlikeye düşürmeyeceğini söylemeliyim. Zorlanıyorum derken sanırım şu anda yavaş hızlarda denge sorunu yaşıyor olmalısın. Zamanla deneyimlerini paylaşmanı dilerim.

7. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Hayırlı olsun demekten başka bişey kalmamış allah kaza bela vermesin Mustafa