İlk motorum yamaha ybr

Konu, 'Motosikletinizin Resimleri ve Videoları' kısmında Murat YETİM tarafından paylaşıldı.

1. Murat YETİM

Murat YETİM Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Selamlar arkadaşlar mayıs ayında aldığım 2013 Ybr Esd Motorumun bir kaç fotoğrafını eklemek istedim. Genellikle şehir içinde ve işe gidip gelmek için kullanıyorum.Motoru aldığımdan beri arabam kapının önünde dinlenmeye çekildi. 3000 Km'ye yaklaşan motorum şu ana kadar tık demedi.(nazar değmesin) En uzun yolculuğumuz eşim ile birlikte Akçay'dan Bozcaada'ya oldu ve gerçekten çok keyifli idi. Elbette hayalimi süsleyen başka motorlar var fakat ileride başka bir motor alma şansım olursa kesinlikle Ybr 2. motorum olarak garajda duracak.
    fotoğraf (2).JPG 1185561_10151569974784117_709275713_n.jpg fotoğraf.JPG fotoğraf (10).JPG fotoğraf (4).JPG fotoğraf (5).JPG fotoğraf (6).JPG fotoğraf (8).JPG fotoğraf (9).JPG

2. Kaan Tunç

Kaan Tunç Üye

Motosiklet:
    Honda
    Hocam hayirli olsun Allah kaza bela vermesin tekerin düz bassin.Usta montun markasi modeli nedir bilgi verebilir misin.

3. Murat YETİM

Murat YETİM Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Çok teşekkür ederim.Montum venom marka.Normalde 3 kat fakat ben yaz aylarında kullanmak için içliklerini çıkardım.Kış için başka bir montum daha var. Akçay gibi yazlık bir yerde oturmama rağmen fileli olduğu için gayet serin tutuyor.Dirsek omuz ve sırt korumaları mevcut. Alttaki linkte daha detaylı açıklaması var.

http://www.motosikletaksesuarlari.c...MONTU-DYNAMIC-FiLELi-SiYAH-KIRMIZI_779.html#0

4. Kaan Tunç

Kaan Tunç Üye

Motosiklet:
    Honda
    Usta monttan memnun musun yani ter yapiyor mu içlikleri çikarinca ve önerir misin?

5. Murat YETİM

Murat YETİM Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Ben bütün yaz kullandım ve kullanmaya devam ediyorum, hareket halindeyken terleme olmuyor havalandırması gerçekten güzel. Fakat yoğun trafikte mutlaka biraz sıkıntı olacaktır.

6. Kaan Tunç

Kaan Tunç Üye

Motosiklet:
    Honda
  7. Murat YETİM

Murat YETİM Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
  8. Kaan Tunç

Kaan Tunç Üye

Motosiklet:
    Honda
    Aslinda bunlari kullanmak lazim ama okul ev arasi kullanacağim için kullanir miyim bilmiyorum.inşallah martta ehliyet yaşim doluyor 7martta o zaman bu mont kask vs alacağim.Kaska karar verdim fakat ceket malesef.Bu gidişle Istanbul yolcusu olup ordan almak zorunda kalacağim..

9. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    allah kaza bela göstermesinin kardeşim :)

10. cagri.erarslan

cagri.erarslan Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    güle güle iyi günlerde, kazasız belasız kullanın :)

11. murat tuna

murat tuna Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Çok güzel fotolar. Bu gün bende eşimle Çanakkale, den Bozcaada,ya gezmeye gittim.Aynen bendede 2013 ybr var. Çok keyifliydi.

12. Hüseyin U

Hüseyin U Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Allah kaza bela vermesin. Ben de önümüzdeki günlerde ehliyetimi çıkartıp YBR125 ile başlayacağım motora inşallah. Ancak mont konusunda kararsız kaldım, yazlık fileli mont almak istiyorum ancak bünyem biraz hassas acaba hasta eder mi? Sizin montunuz saatte 60-70 km/sa hızla giderken özellikle de akşam serinliğinde üşütme yapıyor mu? Bir de montunuzu deneyerek mi yoksa internetten mi aldınız? Vücut ölçülerime göre alınca montumun üzerime olmaması gibi bir sorun yaşar mıyım acaba?

13. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Deneyerek alın derim. Sonuçta bel ölçüsü şu bu üstünüze tam oturup, içinize sinsin.

Kışlık mont o sıcakta aşırı derecede terletir ve rahatsız edip dikkatinizi dağıtabilir. Bu nedenle mevsimlik yada yazlık alın. Akşamları üşürseniz montunuzun ön tarafına gazete kağıdı koyun (şaka değil termal içlikler yokken böyle yaparlarmış :) ) yada güzel bir yağmurluk rüzgarı keser.

Mehmet CINBIL ve Hüseyin U bunu beğendi.
  14. Murat YETİM

Murat YETİM Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Herkese çok teşekkürler arkadaşlar umarım uzun yıllar hepimiz kazasız belasız bu keyfi yaşarız. Mont konusunda bende deneyerek almanızdan yanayım.Akşam üzeri üşemedim fakat malum havalar sıcak. Fakat biraz daha serinlediğinde içine kolaylıkla farmuar ile içliğini takabilirsiniz.

Hüseyin U bunu beğendi.
  15. Emre Çağlar

Emre Çağlar Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Selamlar.Bu çantalar cidden bir motorun havasını çok değiştiriyor nedense çok hoşuma gidiyor:)) Kazasız belasız diyelim.Fotolar da motor da çok güzel.

Mont olarak bende http://www.mototas.com.tr/urunlistele.aspx?id=6585&m=50&g=581&o=110 var.oldukça güzel.2 katlı çerde bir de rüzgarlık var.Onu çıkarınca tam yazlık.Oldukça güzel bir mont.Sırt koruma yeri de var alıp içine takabiliyorsun.
    Kalıp olarak da cuk diye oturdu bana o yuzden denemek lazım içinde rahat etmek ve güvende hissetmek önemli.Montta bence kesinlikle yazlık ve kışlık olmalı.Kış için ben de deri düşünüyorum yine dainese in.

Hüseyin U bunu beğendi.
  16. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Allah kaza bela vermesin