ılk yenilerim

Konu, 'Motosiklet Kaskı' kısmında Tuncer Çakırlar tarafından paylaşıldı.

1. Tuncer Çakırlar

Tuncer Çakırlar Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    henuz bır motor sahıbı olmamakla beraber ufak ufak eksıklerı tamamlamaya calısıyorum almıs oldugum urunler hakkında yorumlarınızı alabılırım saygılar.

http://www.motomaxonlineshop.com/main/scorpion_exo400_dmz_gri_kapali_kask-950-0-124.html

http://www.motomaxonlineshop.com/main/icon_timax_v2_tekstil_ceket-928-0-124.html
    http://www.motomaxonlineshop.com/main/bering_contact_mevsimlik_eldiven-50-0-124.html

gerıye dızlık ve cızme kaldı tabı en buyugu motor beyaz renk kırlenecek belkı ama kampanya oldugu ıcın bedene gore olan bır bu mont vardı fıat bana cazıp geldı bakalım sızler begenecekmısınız

2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Ürünler güzel, ancak dizlik tavsiye etmem. Tam korumalı motosiklet pantolonu almanı tavsiye ederim.

3. Tuncer Çakırlar

Tuncer Çakırlar Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    tavsıylerınızı dıkkatlıce dınlıyorum dogrusunu sızler bılırsınız Tam korumalı motosiklet pantolonu arastıracagım zaten on hazırlık daha motor sahıbı degılım gt 250 comet arıyorum ama almadanda ekıpmanlarımı tamamlamaya calısıyorum :)

4. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Motomax müşterileri ile dalga geçiyor sanırım. Mont 900 TL den 129'a , kask 340 dan 99'a inmiş. Eldiven se ne hikmetse 160 dan 19,90 a inmiş. Bundan büyük saygısızlık olur mu yahu. El insaf bu nasıl satış zihniyetidir.

5. oktay.selvi

oktay.selvi Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    motomax indirim yapmış ama o garip fiyatlı ürünlerin her bedeni yok.yani dalga geçme durumu değil de serisi bozulan ve azalan ürünlerde fiyat indirimi gibi görünüyor.

6. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Yani o 129 luk montu 900'den başka bir müşteriye satmışladır diyorsunuz. O daha vahim değil mi ?

7. oktay.selvi

oktay.selvi Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    aynı bedeni alan arkadaş için vahim ötesi:D
    ama unutmamak lazım ticaret yaparken bir ürünün fiyatını belirleyen birçok şey vardır.yine de bu kadar büyük oranlı indirim rahatsız edici.ama aynı zamanda güzel fırsat.

8. Tuncer Çakırlar

Tuncer Çakırlar Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    yurt dısı fıatı 350 ıle 200 dolara arası yanı soylendgı gıbı 900 oldugunu sanmıyorum sadece cazıp gorunmesı ıcın yazıldıgını dusunuyorum ama netıcede bnım ıcın fırsat oldu ılk yenılerımı aldım :)

9. oktay.selvi

oktay.selvi Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    ürünleri teslim aldın mı? stokta olmayabilirler.ben de daha önce eldiven siparişi vermiştim ama stok olmadığı için iptal ettim.

10. Tuncer Çakırlar

Tuncer Çakırlar Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    urunlerı sıparısten sonrakı gun kargo ıle geldı teslım aldım zaten kalan bedenler bellı ıdı bende ınternetten olculerı alarak sıparıs verdım ve aldıktan sonra denedım hem guzel oturdu hemde ben begendım tabı motor alıp kullandıktan sonra bellı olacaktır artıları eksılerı gt 250 comet arayısına devam :)

11. oktay.selvi

oktay.selvi Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    ok güle güle kullan.
    comet güzel seçim bu arada.