Istanbul 2010 motosiklet forum iftar yemeği (resimli)

Konu, 'Geleneksel Motosiklet Forum Buluşmaları' kısmında Erol tarafından paylaşıldı.

1. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    2010 Yılı İstanbul Motosiklet Forum iftar yemeğimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Çok güzel bir ortamda, çok güzel insanlarla bir arada olmak gerçekten muhteşem bir duygu.

Bursa'dan, Gebze'den, Büyükçekmeceden, Küçükçekmeceden ve İstanbul'un dört bir köşesinden gelen arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum, ayağınıza yüreğinize sağlık.

Güzel bir iftar yemeğinin arkasından, koyu bir muhabett başladı, öyle bir muhabetki inanın saatin 24:00 olduğunun bile farkında olamadık. Muhabbet etmekten fazla fotoğraf çekemedim. Olanlar bunlar arkadaşlar.

2. Mesut Korkmaz

Mesut Korkmaz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Şimdi inandım toplandığınıza :)

yakup sağlam bunu beğendi.
  3. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Güzel toplantı olmuş .

4. Samet UZUN

Samet UZUN Üye

Motosiklet:
    Honda

tamer 38 yaşında olmaması lazım çok büyük geldi çok daha genç duruyodu dün akşam :)

resimle alakalı demiyorum dün gördüğüm tamer daha genç duruyodu :)

5. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    anaa ne ettin sen mesut abi bu laf kavgada bile söylenmez.. senin cezan çok büyük ağabeyim seni erol başkanıma havale ediyorum :)

6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    İftar toplaşmamız kritiklerine gelirsek;
    Biraz acı, biraz tatlı, biraz sivri olacağım yine.

Dün her zaman ki gibi güzel, akıcı, keyf ve zevkli bir sürüşle Delta bisiklete adreslere takılmadan sağı solu karıştırmadan ilk defa "Tam detamatında" vardım.
    Güya Erol başkanımla oturup dedikodu yapacaktık.Neredeeee:D

Sağolsun ALLAH razı olsun Ulaş başkanım onca işi koşuşturması arasında her zaman ki misafirperverliği muhteşem ev sahipliği ile ağırladı.
    Ulaş başkanıma burdan bir kez daha çok teşekkür eder sonsuz şükranlarımı sunarım.Hakkınızı helal edin.

Erol başkanımda şimdi geliyorum az sonra geliyorum 5 dk sonra yanındayım sonunda yarım saat sonra yanındayımlarla 11:30 da vardığım Delta Bisiklet tükkanından saat 15:08 sularında ayrıldım.
    Erol başkanım yoğundur bilirim o bana gelemiyorsa bari ben ona gideyim dedim.(Ne demiştik.Şartlar sana uymuyorsa sen şartlara uyacaksın) O sıcakta bana göre yoğun nemde giyinip kulak tıkaçlarımı takıp çıktım yola.
    Hayret bu seferde Erol başkanımın tükkanı adresleri karıştırmadan elimle koymuş gibi buldum.
    Vardım.Ama Erol başkanım yoğun tempolu.Haliyle tükkanda da yok.Neyse az beklerim gelir sandım :D
    Sağol tükkanda bana çok ilgi alaka gösterdiler.ALLAH arkadaşlardan razı olsun.Tam Detamatında çay ikram ettiler.Pardon çaylar:D
    Seferiyiz ya.:D:D
    Sağolsun Erol başkanımda 17:15 te tükkana geldi sonunda.:D
    Bilseydim Erol başkanımın işi çok olacağını daha geç varırdım Mega Köy'e.
    ALLAH razı olsun şaka bir yana Erol başkanımda çok harika ilgilendiler.Hakkını ödeyemem.Müteşekkirim kendisine.Hakkınızı helal edin Başkanım.
    Siz bakmayın bize takılırız biz arasıra birbirimize :D:D

Sonra Erdal abim bana alınıp:D iş çıkış motorunu alıp gelmiş Erol Başkanımın tükkanına.
    Ama biraz hoş halde geldi.Tabii fotoları yayınlamayacağım.:D
    (Şaka şaka foto falan yok.Hoş halinin fotosunu çekmedim çeker gibi yaptım.:D)

Biraz tükkanda Erol Başkanımın harika (ve çok hesaplı bana göre tabii) kask üstü su altı ve üstü çalışabilen kamerası ile çektiği bir kaç videoyu izledik.Sürüşler konumlanma ile Filtreleme ile ilgili bilgileri paylaşıp 19:00 sularında Servet abimiz Ve Sait kardeşimizin tükkana gelişiyle İftar toplaşmasının yapılacağı adrese doğru yola çıktık.
    Servet abim sana da bir şey demiyorum sen anladın.:)
    Yol maceramızı anlatmak bana düşmez.Onu katılımcılar anlatsın.Kısa ama bana göre zevkli keyfli bir yolculuktan sonra adrese vardık.
    Tüm İyi nieyetimizle:D geldiğimiz yerde İftarımızı açtık.ALLAH kabul etsin

Yemek sonrası çaylarımızı içerken sohbete başladım.Bu sırada Halidun kaya abimizde geldi.Sohbete devam ettik.Dışarıdan takma dizliklerin ne gibi faydası ne gibi zararlarını anlattım uygulamalı olarak.Halidun ağabeyimizde de yaşanmış örnekleri dinledik gördük.
    Ama ne hikmsetse ben anlattım yine ben dinledim gibi geldi bana.Umarım anlattıklarımdan gösterdiklerimden ders alınıp daha "Güvenli Kıyafetler" tercih eder kullanırsınız.
    Bende ki şekilde en azından.Erol başkanımda ki şekilde en azından.
    Motosiklet ile sürüş anında iken bileğinizde künye kol saati yüzün buynunuzda kalın kolye zincir olmamasının fayda ve zararlarını anlattık.
    Erol Başkanımızın eğitim serivenlerini dinledik feyz aldık ve biraz da gaz aldık.:)
    Dün gece sohbete katılanlar şimdi "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimleri için daha azimli haldeler.
    Haydin gazamız mübarek ola:)

7. DOGAN AVCI

DOGAN AVCI Üye

Motosiklet:
    Honda
    kıskanmamak elde değil. resimler hoş ve konuşulanlar da güzelmiş. paylaşım için çok teşekkürler Şenol abi.

8. Ziya Çerezci

Ziya Çerezci Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Böyle güzel buluşmaların devamını bekliyoruz :)

9. Samet UZUN

Samet UZUN Üye

Motosiklet:
    Honda
    ewet ewet kesinlikle :)

10. ahmet atay

ahmet atay Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    bursayı temsilen şenol beyi gönderdik gayet güzel temsil etmiş anlaşılan :)

11. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Dün akşam için bir şey daha anlatıyım arkadaşlar.

Öyle bereketli bir akşamdı ki, iftar yerine giderken bir baktım gökten pide yağıyor :)

Buda nasıl oluyor diyeceksiniz hemen anlatayım.

Dört motosiklet benim ofisten çıktık iftar yerine gidiyoruz. Trafik zaten felç olmuş durumda. Koşuyolu kalp hastanesi yolunda ilerlemeye çalışıyoruz. Karşıdan gelen şerit tamamen durmuş, bizim şeritte çok ağır ilerliyor birinci viteste çok düşük bir süratte ilerlemeye çalışıyoruz. Bir anda ne olduğunu anlamadan baktım gökten pideler yağıyor :)

Bayanın biri fırından almış pideleri iftara yetişmek için karşı şeritteki duran bir minübüsün arkasından sen koşarak bizim şeride geç, bana yandan bir çarptı, bir pideleri gördüm havada birde kadını yerde. Hemen durdum kadına bişeyiniz varmı diye sordum, Allah'tan bişeyi yoktu. Ama bana döndü bu kadar hızlı gidilirmi diye bağırdı :):):) Karşı şeritteki aracın biride kafasını camdan çıkardı, kardeşim hem adama çarpıyorsun hemde bağırıyorsun diye kadına bağırdı.

Şimdi burda hata kimde, kadındamı bendemi,

Bana göre,

Hata kadında, duran bir arabının arkasında yola fırlanmaz bunu çoçuklar bile bilir.

Hata bende, belki biraz daha dikkatli olabilirdim.

12. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Sevgili ileri sürücü Erol Hocam. Orda sana çarpan teyze değil yola fırlayan bir köpek veya çocuk da olabilirdi :) OMM den hocalar görmesin karneye işlerler vallahi :)

13. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu toplantının benim için ayrı bir güzel yanı oldu.. Eğitim diyorum başka bir şey demiyorum ve yeniden ileri sürüş eğitimlerine başlıyorum. Bu konuda beni teşfik eden Şenol ve Erol abilerime teşekkürlerimi sunarım.

Erol bunu beğendi.
  14. DOGAN AVCI

DOGAN AVCI Üye

Motosiklet:
    Honda
    erol bey,

demekki her kötü şeyin altında iyi birşey varmış..pide..

15. Samet UZUN

Samet UZUN Üye

Motosiklet:
    Honda
    abi bence hata sende
    meskun mahalde çok hızlısın :p

16. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Ne güzel toplanıyorsunuz bensiz öyle...Fırsat o fırsat hazır ben yokken bir toplantı yapalım dediniz dimi...:)Neyse keyfinize bereket arkadaşlar...:)

17. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Kadın kime çarpıcağını biliyor hocam....:)

18. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Gelemedik resimlere bakıyoz. Ben artık taşrada yaşamak istemiyom :D

19. halidun kaya

halidun kaya Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    yemege yetişemedim ama çaya katıldım hepsi bahane arkadaşlarla tanışmak tı maksat hasıl oldu gerçek anlamda motorcular görmek güzeldi erol bey şenol bey tamer,ulaş kardeşim ve erdal bey le diğer arkadaşlarla tanışıp görüştük şenol hocam güvenlik erol hocadan kalite şürüş ve gerçek bir motor sohbeti ile gece yarısını bulmuşuz en kısa zamanda bir gezi sözü ve sürüş tekniğimizi geliştirmek için ders almak üzere sohbeti baglayıp geceyi bitirdik

20. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Erol abi geçmiş olsun.

Erol bunu beğendi.