Istanbul: Alinik Honda CBR 125 R

Konu, 'Takas Etmek İsteyenler ve Arayanlar' kısmında Atahan.Ozden tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Atahan.Ozden

Atahan.Ozden Yeni Üye

Merhaba arkadaslar.

2005 model ve ustu, 40.000 KM'i gecmemis, her seyi tamamiyla temiz olan bir CBR 125 R almak istiyorum. Kirmizi renk veya Repsol tercihim, digerlerine pek ilgim oldugunu soyleyemem. Maksimum 3300 lira verebilirim. Eger olur da bir magaza satiyorsa, taksitli olursa tadindan yenmez. Cok sevinirim boyle bir durumda. Ancak nakit olarak 3300 lira sinirim var.

Telefonum, xxxxxxxx. Eger acmazsam, bir mesaj atip motor satimi icin aradiginizi belirtirseniz vardiyam bitince veya molamda hemen geri ararim sizi. Istanbulda oldugum icin Istanbuldan ariyorum motoru. Ancak Istanbul'a getirebilirim diyenler olursa, o kisilere de teklifim olur tabi :)

Not: 3300 lira ust sinir belirledim diye direkt olarak 3300 lira fiyat belirtmezseniz sevinirim. En ust teklifi benim onume sunulan en temiz motora yapmayi planliyorum zaten.

Herkese hayirli satislar, hayirli alislar arkadaslar.

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sayın üye
    İlk mesajınız ve sadece kuru bir selam.İyi de sizi tanımaya yarayacak tek emare yok.
    Ne dersiniz sizi tanımak için tahmin hakkımızımı kullanacağız yoksa siz bir ara kendinizi tanıtma şerefine bizlere verecekmisiniz.
    Biz bu forumda aileyiz.Ve ailemize yeni katılan fertleri detaylı tanırsak yardımcı olabiliriz yoksa sizi tanıyamadığımız için siz yazar siz cevap verirsiniz.

Gerekenler yapılana dek bu topik tarafımdan kilitlenmiştir.

Bakınız ne demişiz bizim buralar için.

[​IMG] Çok Önemli!!! [​IMG]

>>>>>MF Kuralları<<<<<

>>>>>Kullanıcı Adı (Nick)<<<<<

>>>>>Profil Bilgileriniz<<<<<

>>>>>Sizi Tanıyalım<<<<<

Anlayışınız için teşekkürler, Motosikletforum Yönetimi...

kaanser, öner coskuner ve kalafatoglu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.