İstanbul da öğrenebilmem için kurs imkanı var mı?

Konu, 'Cross - Off-Road Kullanıcıları Bölümü' kısmında ayşecan keçe tarafından paylaşıldı.

1. ayşecan keçe

ayşecan keçe Yeni Üye

bu spor hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim. yeni ilgimi çekmeye başladı. öğrenmek istesem nereden öğrenebilirim acaba? ders verebilecek düzeyde insanlar var mı?

2. İlhan.Aydınlıoğlu

İlhan.Aydınlıoğlu Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
  3. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Selamlar, Ayşecan forumumuzun bazı kuralları var. Bu kurallar gereği kendini tanıtan bir konu açman gerekiyor, gerekli işlemleri imzamdaki linklerden yapabilirsin. Ondan sonra mutlaka cevap gelecektir.

4. sercankonak

sercankonak Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Muhtemelen Türkiye'de daha iyisi yok.

Hatta dünyanın en iyi motosiklet kurslarından biriymiş. 700 binden fazla kişiye güvenli sürüşün püf noktalarını öğretmişler.

Taksim ve Moda'dan sabahları servisleri varmış. Eğitmenlerle ve eğitimle bilgiye ulaşmak için: Honda Motosiklet Eğitim Merkezi

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Muhtemelen Türkiye'de daha iyisi yok fikri size göre mi genelleme mi.
    Size bir ipucu vereyim.Oradaki eğitmenlerin çoğunun hocası Rahmi Barutçu'dur.
    Diğer yandan Honda Guvenli Sürüş Eğitimleride gerekli.Tamam ama siz hiç o eğitimlerle diğer eğitimlere katılabilme test edebilme şansınız olabildi mi?
    Benim oldu.
    Honda eğitimi tüm güvenlik önlemlerinin alınış olduğu pistte ve yine tüm güvenlik önlemlerinin alınış olduğu motosikletlerle kariı trafiğin olmadığı değişken yol şartlarının olmadığı özel afsaltlı bir pist.
    Honda'ya yakın olduğu için bir örnek vermek gerekirse Rahmi Barutçu hocamın verdiği kapalı ve açık alan eğitimi arasında dağlar kadar fark var.Açık alan eğitimi sürücü becerilerine göre değişmekle beraber genelde Şİle Ağva Tike yolunda birebir gözlemli yol sürüşü ile yapılmaktadır.Bölünmüş karayolu ve bölünmemiş köy yollarında karşı trafiğin olduğu bol virajlı değişken yol şartları olan rota daki eğitimle Honda eğitimleri asla bir olamaz.Bu yüzden Türkiye'deki sürüş akademileri içindeki en iyisi.Bu benim iddiam değil çünkü şu anda eğitim hocalığı yapanların honda dahil hocası eğitimcisi olduğu için kabul görmüş bir eğitimcidir..
    Önce bilgi sahibş olalım LÜTFEN sonra fikrimizi beyan edersek motosiklet camiasına daha faydalı olabiliriz diye düşünmekteyim.

6. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    aynen katılıyorum şenol abiye,erkan demireli de unutmamak gerek o da iyi bir eğitmendir

7. Marskaan

Marskaan Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Basaksehir civarinda oturuyorsaniz yeditepe, sariyer tarafinda digeri var. Bende basliyorum egitime.