İstanbul Gaziosmanpaşa'dan Sevgiler Saygılar

Konu, 'İstanbul Avrupa Yakası' kısmında Ozancan Coşkun tarafından paylaşıldı.

1. Ozancan Coşkun

Ozancan Coşkun Yeni Üye

Merhaba Tüm motor severler Ben İstanbul Gaziosmanpaşa'dan Ozancan Coşkun yaş 17 olmasına rağmen motora olan aşkım cok küçük yaşlarda başladı Ailemde Motor kullananların sayısı oldukca fazla olduğu için ister istemez bendede bir bağımlılık başladı biliyorum yanlış ama ehliyetsiz motor kullanmaya 16 yaşımda başladım yaş geldi artık temmuzda Allah Kısmet Ederse Ehliyetime kavuşmuş olacağım İlk Olarak Hyosung GTR 250 ile başlamak istiyorum daha sonra İnşallah Maddi durum yeterli olursa CBR 600 RR ile hayallerime kavuşmuş olmayı istiyorum Aranıza katılmaktan duyduğum mutluluğu sizinle paylaşmak istedim benim gibi düşünen benim gibi motora aşık olan tüm forum üyelerine burdan saygılar sevgiler herkeze kazasız belasız motosiklet kullanmalar diliyorum Cümleten İyi Forumlar =) Aranıza katılmaktan mutluluk duyuyorum Ve tavsiyelerinizi bekliyorum

2. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    hoş geldiniz. keyifli forumlar. kazasız, belasız keyifli sürüşler. motosiklet için bütçe ayırırken eğitim ve koruma ekipmanları için de bütçe ayır. 16 yaşından beri motosiklet kullandığın için 250 cc ile başlamak zor olmayabilir ama eğitim ve ekipmalara para ayırdığınızda bütçeniz biraz daralacak. Cbf 150 veya Ybr 125 de seçenekleriniz arasında olsun.

3. Ozancan Coşkun

Ozancan Coşkun Yeni Üye

Ybr125 Çok sevdiğim motorlar arasında dediğiniz gibi öncelik ekipman ehliyeti aldıktan sonraki maddi durumuma bağlı olarak ilk sağlam bi ekipman ardından motosiklet