istanbul-izmir

Konu, 'Marmara Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında aykutdundar35 tarafından paylaşıldı.

1. aykutdundar35

aykutdundar35 Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    yeni almış oldugum honda CBR-125 motorum ile istanbuldan izmire gidecegim bayramın 3. 4. yada cuma sabahtan yola çıkacagım en geç c.tesi sabah çıkarım yola eger o taraflara giden warsa benimle takılabilir yanlızım tel. numaram: 0554 2567569 arayabilir yada SMS atabilirsiniz
    ortalama 80-100 arası gitmeyi düşünüyorum daha fazla basamam

2. mehmetpolat

mehmetpolat Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    hayırlı yolculuklar ayrıca motorunda hayırlı olsun.

3. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Kazasız belasız, keyifli sürüşler dilerim :)

4. öner coskuner

öner coskuner Site Müdavimi

Motosiklet:
    Suzuki
    Hayirli yolculuklar.<(^-^)>
    Yeni motoru fazla zorlamazsan zaten daha iyi olur.....

5. Mesut Korkmaz

Mesut Korkmaz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    güle güle git güle güle gel ;)

6. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Yeni motorun hayırlı uğurlu olsun Aykut kardeşim...:) Havalar ne olacağı belli olmaz,bence feribot ile Yenikapı-Bandırma yap,oradan rahat rahat zorlamadan 4-5 saatte gidersin...;)

7. aykutdundar35

aykutdundar35 Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    tavsiyen üzerine yenikapı bandırma ücret tarifesine baktım 50 lira çok bence
    eskihisar-yalova arasındaki feribot a binmeyi düşünüyorum 8 lira sadece ve saatlide degil motorlar sırada beklemiyo ilk hareket edene biniyosun
    tahminimce istanbul-izmir arası 50 lira anck yakar zaten
    bütün ekipmanlarım hazır üste ve alta giyeceğim içlikler war balık adam gibi oluyorum :) onlar vücut ısısını sabitte tutuyo üstüne de su geçirmez içerden korumalıkları bulunan montum olacak (umarım su geçirmez) pantolunun üstünede su geçirmez bir yagmurluk altı olacak üstünede dizlikler olacak mutlaka motor ayakkabısı almadım beğendiğim çıkmadı hiç ama sağlam botlarım war o botların üzerinede su geçirmez kılıflar war aynı şekilde eldivenlerede başka ne eksik acaba :) tavsiyeleriniz warsa beklerim özellikle kış zamanı uzun yolculuk yapan motorcu abilerden umarım lastiğim patlamaz :)

8. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Yok ise yanına lastik tamir seti (lastik köpüğü)al derim...Yalova'dan Bursaya kadar yollarda çok kamyon ve otobüs var,onlara dikkat et...Dağlara tırmanıp ineceksin,inşallah yağmur ve don olmaz...Yinede ben 25 ytl fark için riske girmeyip Bandırma'dan giderdim...Seçim senin tabii...Kazasız belasız yolculuklar kardeşim...;):)

9. aykutdundar35

aykutdundar35 Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    pendik-yalova hızlı feribota binip yalova da indikten sonra 6 saat sonra izmirdeyim yarım saatlik 1 kere ara werdim bursadaki yarım kalmıs otobanı bitirdikten sonra daha sonrada bi kere benzin almak için durdum manisa il sınırından izmire kadar hep yagdı hiç durmadı ama yagmur benide durdurmadıda yavaslatmadıda :) tam gaz 100 le gittim hiç bi yerim su almadı fazlada üşümedim sadece kask camım buğu yapıyodu yavas gittiğim zamanlar manisada yeşil dalga sistemi war 70 le gidince kırmızı ısıga yakalanmıyosun bende 70 le giderken biri önüme fırladı banada yesil ısık yanıyodu kırmızı yanmasına da en az 20 saniye wardı nese fırladı salak bir toros arka frene bastım ama motorda bi yavaşlama olmadı arka kaydı kaydı buz pistinde kayar gibi neyseki çarpmadım ama kalbim kütür kütür attı korkumdan en solda durdum biraz nefes aldım düşündüm düşündüm peşine düşsem mi polise şikayet etsem mi diye adamın altında külüstür bir toros ona çarpmıs olsam arabasını bıraksa benim hasarımı ödeyemez evime kalmıs 30 km yagmur da şiddetli yorulmusum zaten uykusuzum bastım dewam ettim bende eve sag saglim kazasız belasız gelebildim çok şükür gelirken bursa-balıkesir karayolu arasında bi yerdede geliş yolunda çok ciddi bir kaza olmustu kesin ölen wardı polisler jandarmalar fln sarmıstı olay yerini ...

10. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    çanakkale izmir yollarıda benden sorulur :D eğer birgün o taraftan gideceksen haberleşelim nerde radar var nerde tehlike var nerenin tadı çıkar rapor halinde yazarım ;)

11. suha

suha Üye

helal sana iyi cesaret o motorla o kadar yol yapmak

12. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    ben yazın 125 scooter la istanbuldan çanakkale asosa gidip geldim nerdeyse avrupa turuna çıkmak istiyorum ama markam kymco olunca güveniyorum

13. Recep Varlı

Motosiklet:
    Salcano
    halit abi dizi arasına reklam sıkıştıran yönetmenler gibi her ortama kymcoyu sıkıştırıyorsun ya kopuyorum:D

14. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Halit abi avrupa turu derken, boğaziçi köprüsünden geçip mecidiyeköyden dönüp tekrar anadolu yakasına geçmiyi mi kastediyorsun :)

Turgay ve Recep Varlı bunu beğendi.
  15. Recep Varlı

Motosiklet:
    Salcano
    hayır erol abi ben showrooma davet ettim bayrampaşaya belki odur :)

16. suha

suha Üye

cidden buna güldüm işte :)