İstanbul/Kartal-Pendik için

Konu, 'Honda' kısmında Salih.Nalin tarafından paylaşıldı.

1. Salih.Nalin

Salih.Nalin Yeni Üye

Selamlar arkadaşlar.Ben İstanbul Kartal'da Balık restoranı işletiyorum ve paket servis için 3 adet motorumuz var(2 Activa-1 adet Mondial 125 MT).Ayrıca kendimde 2 tekerciyim ve bir 200 cc cross skyteam ile aprillam var.Aprilla için olmasa bile bu geri kalan motorlar için bana bu taraflarda önerebileceğiniz doğru düzgün bir servis var mı?

2. Bozkurthakan

Bozkurthakan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Harley Davidson
    Tam yerine sordun canım kardeşim.Kartal ve Pendik için böyle bir tanıdığım var.Çok yakın arkadaşımdır.Aynı zamanda servis ve bayii.Onlarda motosikletçilikten gelme.Motorun bir yerde kaldığı zaman arıyorsun hemen ücretsiz çekmeye geliyorlar.Oranın esnafı ve muhiti çok memnun.
    Her türlü motosikleti yapıyorlar ve hiç öyle fazla kalmıyor motorun.Bol yedek parça mevcut.
    Adresi:Şehit Şenol Yazıcı Sk.No:19/B Çavuşoğlu Kartal/No:05464524899 Dükkan numarasını unuttum.ÇEVİK MOTOR.Ara gelsinler anlaşırsınız konuşursunuz.Benden de bahsedersen onlar sana daha yardımcı olurlar.

Ali Aygün ve Salih.Nalin bunu beğendi.
  3. Salih.Nalin

Salih.Nalin Yeni Üye

Çok teşekkür ettim.Hemen aradım ve sordum.Gerçekten de iyi birilerine benziyor.Sağolasın Bozkurthakan kardeşim