İstanbul Kiralık Scooter Motorsiklet

Konu, 'Motosiklet Kiralama' kısmında bodrumcu tarafından paylaşıldı.

1. bodrumcu

bodrumcu Yeni Üye

İstanbul Avrupa Yakasında 100 cc ile 250 cc Arasında Kiralık Scooter Hizmetimiz Sürmektedir. Scooter Kiralama İstanbul 0545 3082404 Via Rent a Car www.viarentacar.com

Hakan Karael bunu beğendi.
  2. kursad76

kursad76 Yeni Üye

arkadaş sabit tlf yokmu?

3. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    tebrikler böyle bir hizmeti motorseverlere verdiğiniz için ! Öncelikle güvenli sürüşler.

4. Nurettin Gümüstaş

Nurettin Gümüstaş Yeni Üye

Evet arkadaşlar İstanbulda da kiralayan yerler çoğalmaya başladı.Ortaköyde daha önce 2 kere people S kiralamıştım.Hatta geçtiğimiz hafta internet üzerinden kiralama işleminde başlamışlar.İlgilenen arkadaşlar http://www.moto.com.tr/istanbul-motosiklet-Scooter-kiralama.html gerekli bilgiyi alabilirler.

5. Hakan ERSOZ

Hakan ERSOZ Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    güzel bir olay kiralamak lazım:)

6. Zeynep Gun

Zeynep Gun Üyeliği İptal Edildi

İstanbul 'da Geçen Yaz 125 cc kymco scooter kiraladım . Benden a2 ve kredi kartı istediler , motoru teslim ederken korktum bazı cizikler vardı acaba sözleşmeye yazdırsamıydım diye ama , en ufak bir extra ödeme cihedinde bulunmadılar , öneririm ( nacizane) www.viarentacar.com telefon sitede yazıyor
    Not: sadece 125-150 cc scooter kiralıyorlar. buyuk motor yok ve girmiyorlarmış buyuk motora.
    esenkalın

7. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Zeynep Hn. kendinizi tanitan bir baslik acmalisiniz. Ilk mesajinizda bize ticari bir firma icin referans oluyorsaniz siz kimsiniz diye sormamiz normal karsilanmali. Aksi taktirde reklam amacli uye oldugunuzu dusunecegiz.

Şenol SEL ve Hakan Çıtır bunu beğendi.
  8. pcmaster

pcmaster Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Çoğunlukla motorcular Boss Rent Car üzerinden kiralıyorlar. Bende kiraladım ve dedikleri kadar varmış. Servisteki arkadaşlardan duymuştum bende. Motorlar her kira dönüşü bakıma giriyor (Balata, gidon durumu, fren sistemi, lastikler, vs) kısacası şakası olmayan bu makinalarda süpriz kaza olmaması için, işlerini titizlikle yapıyor adamlar. Gittiğinizde de göreceksiniz samimi insanlar, paranızla dayak yemiyorsunuz. İstanbulda yakasında zaten çoğu kişi buradan kiralıyor.

Firmanın resmi ve sahibinden üzerinde ilanları var arkadaşlar. Her zaman olduğu adresi belli olan yerlerden şaşmayın derim.

Boss Rent Car

İş 0 (212) 323 33 47
    Cep 0 (507) 390 87 55