İstanbul MF uyumayalım!!!

Konu, 'Geleneksel Motosiklet Forum Buluşmaları' kısmında SERVET tarafından paylaşıldı.

1. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Nerdesınız MF aılesı yonetıcılerı modaratörlerı yaz geldı ne sezon acılısı yaptık ne bır toplantı yaptık nede bır gezı yaptık koca yaz sezonunu bu sekıldemı gecırecegız uyanın mıllet

2. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Valla abi toplanmalar falan yapılıyor ama biraz boluk porcuk oluyor bir acılıs yapmak gerekir soyle yuksek katılımlı

3. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Valla bu baslıgı goreceklerdır arkadaslar ınanıyorumkı en kısa zamanda yuksek katılımlı cok guzel bır toplantı tertıp edeceklerdır en azından ben oyle dusunuyorum

4. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    valla servet hocam 3 hafta kahvaltı düzenledik 1 kere ortaköy gezisi düzenledik 1 kere çatalca piknik düzenledik hiçbirinde yoktun ayrıca okay hocam iki kere başlık açtı gezi daha ne olsun.herşeyi mod lardan beklemeyin yap bi organizasyon aç başlığını gelmezsek o zamn söylenebilirsin değilmi ;)

Behçet Kemal ÖZEN ve Erol Ceyhan bunu beğendi.
  5. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Sende haklısın ozgurum haftalık toplantılarımız vardı ayda bır kahvaltı yılda bır gezı olunca sızın gıbı guzel dostlarımızın ozlemını cekıyoruz gezılere gelemedım cunku motorun sıgortası yoktu ayrıyaten ruhsatta bır problem vardı sımdı hepsını hallettım beklemedeyım bu baslıgı acmamda gayem degerlı dostlarımızı gorup hasbıhal etmektır.

6. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    tamam sevgili abim görüşelim tabiki ayarla bi organizasyon aç bi topik hemen yapalım bi buluşma ortaköy.sultanahmet.kadıköy neresi olursa yeri ayarla yeter.

7. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    servet abi daha önceki buluşmalarımızda gözlerim seni aradı ama bulamadı ;) bu aralar genel olarak bir yoğunluk var mesela ben artık pazarlarıda çalışıyorum iyice anti-sosyal oldum malum konserlerde başladı ama hepinizi çok özledim en kısa zamanda hasret giderebilmeyi diliyorum..

8. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Arkdaşlar işlerimin ve derslerimin yoğunluğu nedeniyle bu konulardan biraz uzak kaldım. Ama şuandan itibaren organizasyon çalışmalarına başlıyorum.

9. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Hah asıl aradıgım adam işte bu nerdesın sen usta yazıhanede yoksun forumda yoksun msn de yoksun gezı yok denız yok hıc bır sey yok karısmayın sakın recep ve ozgur aradıgım adamı buldum nerdesın erol ustaa mıllet bana dıyor gezı duzenle gelmezsek soylen dıyor benım ısmımde platonık uye yazıyor dıkkatınızı cekerım yonetmen ve matador olan sızlersınız hee delı etmen benıde bır toplantı duzenleyın tebıyesızım kafama sıkar gıderım

ANIL ve Erol bunu beğendi.
  10. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Recebim tirbişonum sen kafana sıkma ben seni geziye boğucam. Başladım çalışmalara. Ofisteyim gel taze çay var.

11. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Evet anadolu yakası bayağı sessiz en kısa zamanda bir organizasyon bekliyoruz hasret giderelim biraz en son dürümcü memoda görüşüp toplu sürüş ile üsküdara inmiştik bayağı uzun oldu yeni bir buluşmada görüşmek dileği ile...

12. Önder Yıldırım

Önder Yıldırım Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Evet arkadaşlar ben malum hafta sonu gidiyorum 3 hafta yokum daha öncede yazdığım gibi balıkesirde yazlıktayım ama 1 temmuz itibariyle tüm gezi ve organizasyonlarda varım şehiriçi şehirdışı sizlerleyim...:)

13. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    önder sanırım sadece de temmuz dakilere katılabilecez agustos yaylalar yaylalar :D

14. Önder Yıldırım

Önder Yıldırım Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Aynen göktuğcum aynı durumdayız bak hakanda temmuzda serbest şimdiden 3 kişiyiz muhakkak katılanda olur güzel oraganizasyonlar yaparız şehirdışına felan çıkarız bursada iskender felan olayına gireriz neyse şimdi heycanlandırmayalım ortamı gelince konuşuruz...:)