İşte Benim Motosikletim ;)

Konu, 'Motosikletinizin Resimleri ve Videoları' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sanırım resimler yeterli olacaktır

Drag starım classic modeldir. Uzerinde ne ararsan var :) Cantaları da var...

ANIL, o.somuncu, pasa_6734 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. serkanbike

serkanbike Üye

Motosiklet:
    Peugeot
    hayırlı olsun güle güle kullanın ulas bey .

ulas ve MotoTR bunu beğendi.
  3. Davut

Davut Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    gerçektende canavar gibi bir motorunuz varmış Allah kaza bela vermesin çok beğendim vallaa

4. oğuz

oğuz Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Bencede çok güzel...
    çok ii bakmışsın, güle güle kullan...

5. aykut fethiye

aykut fethiye Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    o da motor mu yaw, ıyyy hic tarzım diil. oldum olası sevemedim şu chopper ları. hele de Drag Star , hiç bana göre degil. işte motor budur. Yamaha XT660R

o.somuncu, MotoTR ve ulas bunu beğendi.
  6. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Aykut Bey motorunuz hayırlı olsun. Ama benim motora laf etmenizi sadece bir şaka olarak algılıyorum. Motorunuz gerçekten çok güzel ama unutmayın ki chopper kullanıcıları size bir tepki verecektir.

Tek silindirli motosikletiniz belki arazide iyi olabilir ama uzun yolda bir konfora sahip olduğunu sanmıyorum. Sınıfları ayrı :)

Ama marka açısından bakarsak her ikimiz de doğru seçim yapmışız diyebilirim ;)

Yeni alacağım motosikletimin resmini koyduğum zaman bakalım yine aynı tavrı takılabilecek misiniz ;)

o.somuncu, Turgay ve MotoTR bunu beğendi.
  7. aykut fethiye

aykut fethiye Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    bırak Ulaş' cım bana maval okuyosun :) bindim ben senin o övdüğün alete. motor dediğin kıvrak olacak

MotoTR ve ulas bunu beğendi.
  8. hartoksi

hartoksi Yeni Üye

Motorunu güle güle keyifle kullan Ulaş kardeş.

Bu arada gidona bağlı iki sayaç görüyorum. Sanırım biri devir biri de saat için. Sonradan mı takıldı onlar?

yakup sağlam, MotoTR ve ulas bunu beğendi.
  9. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Aykut Bey,

O zaman bakalım diğer üyeler ne diyecek. Drag Star mi yoksa XT 660 mi. Bir de geçen yıl aynı motora sahip MT 03 kullanmıştım gerçekten güzel bir motosikletti. Kıvrak desen 10 numara. Ama aynı şeyi 660 için diyemem. Birincisi yüksek ayağınız yerden kesiliyor. Çünkü arazi için tasarlanmış. Genelde arazi icin tasarlanmış motosikletlerde konfor minimum seviyededir. Araziye Drag Stari sokamazsiniz komik olur. Tıpkı 660 in uzun yola gitmesi gibi ;)

10. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha

Merhaba evet sonradan takıldı. Devir saati ve analog saat. Yine aynı aparata bağlı ışık sistemi var. Yani gerekli göstergeler.

Ayrıca teşekkür ederim

emre ve MotoTR bunu beğendi.
  11. aykut fethiye

aykut fethiye Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Ulaş ' cım, Drag Star ile XT yi kıyaslamak çok komik olur. Dediğin gibi kategorileri çok farklı. Benim boy zürafaya yakın olduğu için XT660R gibi yuksek seleli bir motora binmek benim için kız tavlamak kadar kolay :)) Ama XT nin yolda gitmedigini soyledin ya kalbimi kırdın. Bayramda yayladan Fethiye den Antalya, dönüşü de sahilden Olimpos üzeri geri Fethiye yaptım. toplam 600 km. alet her yolda gidiyo, hiç mahçup etmiyo. Tam bizim memleket için dizayn edilmiş. Sen Drag Star la İstanbul dışına bir çık bakalım, ondan sonra tekrar konuşalım.

12. Davut

Davut Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Belki de böyle bir karşılaştırma hiç olmamıştır. Drag Star mı XT 660 R mi? :)

Ama cevap yazmadan edemedim. Bence her ikisi de değil. Çünkü uç noktalardaki motosiklet değil.

Ama bir seçim yapmak gerekirse Drag Star diyebilirim. Çünkü keyif motosikleti XT 660 R Ulaş Bey'in dediği gibi arazi motosikleti kız arkadaşınızı arkanıza alıp gezdirdiğiniz zaman onu mutlu edemezsiniz :) rahatsız olur.

Aynı şey Drag Star için denilemez çünkü baynların en çok rahat ettiği stil chopperdir. Bu yüzden benim bakış açım bu şekilde :D

Çok fazla teknik bilgim yok eminim bu konuda bilgisi olanlar daha farklı yanaşabilirler olaya.

öner coskuner, MotoTR ve ulas bunu beğendi.
  13. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha

Benim Drag Star Sport modeli bu yüzden hafif ve atak. Ben benim motosikletim senin motosikletinden iyi demiyorum. Ama senin motosiklet de benim motosikletimden iyi demiyorum. Eğer bende XT 660 X olsaydı o zaman sabaha kadar oturur mukayesini yapardım. Sen de kabul etki sınıfları ayrı. Ben motosiklete bindigim zaman lastik sesi duymak istemem kimse istemez ama sanırım sen TIK TIK TIK lastik sesi duymaya alışmışsın. Hoşuna da gidiyor. Bu yüzden tartışması zaten olamaz. Yapmayalım da.

Ben işim gereği bir çok motosiklete bindim ve biniyorum da. Bazen yılda 2 hatta üç motosiklet değiştirdiğim de oluyor.

Otomobil tutkunları vardır eski clssic tarz tutkunları en son model otomobillere binmek istemezler en eskisini alırlar bu böyle bir tutku. Ama kalıcı değil daha önceki motosikletim 954 RR di. Ondan önce KTM di. Gördüğünüz gibi nereden nereye. Belki yarın 650 CC bir Scooter yaparım :)

MotoTR bunu beğendi.
  14. muhittin

muhittin Yeni Üye

ben de aykut bey'e katılıyorum.Motor dediğin seri,atak olmalı

15. hartoksi

hartoksi Yeni Üye

Benzeri bir devir saatinden ben de taktırmak istiyorum. sen kime yaptırdın tavsiyen varmı?

Sağol

16. 100-250cc

100-250cc Yeni Üye

Ulas Kizma Ama Xt Yi Tercih Ederim Abi Tabiki Tercih Meselesi
    Aykut Abi Senin Motor Siyah Miy Di Be Super Valla Coook Yakisikli Makina Xt 660 Ben Daha Xt 125 Yolarinda Sayilirim..

17. 100-250cc

100-250cc Yeni Üye

Bu Arada Beni Taniyan Acikolatali Gofret Nishiki Gibi Kopyalar Vereyim De Bulun Bari Ulas Hadi Senden Umutluyum.... :)

18. 100-250cc

100-250cc Yeni Üye

Tanidysaan Bana 100-250 Bi Motor Tavsiye Etsene Enduro Ya Yakin Bi City Olabilir Gv 250 Necket Gibin Falan( Bu Arada Terminoloji Hatalarimi Afftein Cunkim Ben Yeni Bir Motorcuyum) Eeee Hadi Tani Bw S 100 De Hadi Ulas Ben Gofreti Sana Almak Istiyorum Ankara Ya Da Gelirsin Yakinda Dogum Icin Hadi Anahtarliklar Gelmedi Ki Daha :) ;)

19. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha

Bu bir arkadaşım yani eski sahibi Amerikadan getirtti. Burada kimse monte edemedi. Ben de uğraştım ama motosikletin eloktronik aksamından pek anlamam. Yapabilecek birileri var ama onlar da her zaman musait olmuyorlar. Isık sistemini çalıştırabildim. Ama devir saatinin çalışması için iyi bir usta gerekiyor.

Sevgili yalçıncım seni tanımamak mümkün mü mesajlarından belli :) Umarım burayı MSN ine çevirmezsin ;)

Motosiklet tavsiyesi istiyorsan yanlış bölümdesin. Ne almalıyım nereden almalıyım forumuna girmelisin

MotoTR bunu beğendi.
  20. savas s

savas s Yeni Üye

ilk motorun yakışır

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.