iyi bir mondial servisi arıyorum...

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Ulas.Bayir tarafından paylaşıldı.

1. Ulas.Bayir

Ulas.Bayir Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    Mondial 125kv sahibiyim ve ilk bakımı ücretsiz olduğunu söylemişlerdi. ilk bakıma götürdüm yetkililer sadece yağ değiştirip benden yağ parası aldılar. Motorun hiçbir aksamına bakmadılar. Frenler, lastikler bunun yanı sıra bakılmasını istediğim yerler vs. üstün körü dalga geçer gibi bide abi tamam bitti dediler. Açıkçası adam gibi motorlar ilgilenen müşteriyi dinleyen bir mondial servis arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    sanmıyorum öyle bir yer olsun.Bursa'da da bu tip şikayetler var bu gibi servislerden.
    Ama mesela benim gittiğim Yamaha Bursa 3 s te bu gibi sorunlar yok.Yağını değiştirmekle kalmıyorlar zincir gerilecekse geriliyor temizlencekse temizleniyor varsa sibop ayarına bakılıyor gidon mil ve bilyalarına bakılıyor sorun varsa söyleniyor.
    Ciddi firmalar müşterisi ile ilgileniyor.Diğer firmalar motosikleti satana kadar onlardan iyi servis yok sattıktan sonra yersen muhabbeti işliyor.

Murat Burak ve Onur Filiz bunu beğendi.
  3. Uğur Apaydın

Uğur Apaydın Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    Mondial a mesaj at şikayetini bildir ben öyle yapmıştım sonuç ta aldım.
    Garanti süresi geçtiği için şimdi motorumu Üsk da Ferhat ustada bakımını yaptırıyorum.

4. Ulas.Bayir

Ulas.Bayir Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    gerçektende öyle şenol hocam herşey satana kadar fakat forumda belki bu işi özveri ile yapan bir arkadaşımız vardır. eğerki varsa bizimle irtibata geçerse sevinirim.

5. KayaMotor

KayaMotor Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    mondıal hep bu sekılde. o yzuden mondıal bayılıgı almadım :)

servıs konusnda yardımcı oalblırm . uygun ve temız ıscılık

6. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    mondial motordeyilki servisleri servis olsun aynışelerde benim başıma geldi ilk motorum mondialdı 500km de yagını deyişip sizin gibi aldılar yağ parasını ve yolladılar 2.bakıma bekleriz dediler yaz gelmişti çok sıcak bir gündü ve ben yeşilköyden alibey köye gelenekadar akla karayı seçtım motor boguluyor çalışıyor bir ileri 2 geri gibi eve geldigimde daha çalışmadı motorum ve servise götürdüm allahtan yakın iterek getirdim adam dediki *ooo bunun sibopları kavrulmuş
    -eee neolacak şimdi
    *200lira masrafı var
    -hani garantisüresi motor daha 1500de ve 1 yıl bile olmadı
    *bu garantiye girmez
    dedi benim şareller attı kavga gürltü derken adama zorla yaptıramadık elbette ama sonunda servis dışında başka bir ustaya birazdaha uyguna yaptırmak durumunda kaldıkve birdaha mondial servisini önünden deçmedim

amaaa 2ay evvel o lanet mondiali sattım ve cbf150 aldım şirinevler oto serverden
    karadeniz turuna çıkmadan evvel 640 kmde bakımını yaptırdım yagıdeyişti zinciri ayarlandı sibop ayarı bakıldı ama yapılmadı gerek yokmuşdebriyaz düşüktü ayarlandı firenler ayarlandı yola çıkacagım için ayarlı amartisör 3.kademeye getirlidi motoru iyice gözden geçirdiler ve 25tl yağ parası aldılar yanlızca
    ve trabzondan döndügümde km 4300lere gelmişti yine gittim 4000bakımına yine yag deyişti şibop ayarım bozulmuş motorun üst kapagını açıp sibop ayarları yapıldı zincir amartisör vesayiyere herşey aynen yapıldı lastiklerine varanakadar ve yine bunlar bakım işciliginden yapıldı bende bütün bunlar yapılırken müşteriler içöin ayrılmış bölümde oturdum çay kahvemi içtim ve işte servis bu dedim
    gerçekten honda hayatonda rahatlıkta onda