İzmir de racing kiralayan yer varmı bildiğiniz ?

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında mehmet akkaya tarafından paylaşıldı.

1. mehmet akkaya

mehmet akkaya Yeni Üye

merhaba arkadaşlar ben izmirde oturuyorum ve kendim cbr 125 kullanıyorum şu anda fakat 600 cc lik filan tecrübe edinmek amacıyla bildiğiniz kiralayan yerler varmı izmirde ben araştırdım ama bulamadım. :( belki bilen vardır diye size sorayım arkadaşlar ...

saygılarımla...

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ne güzel.125 cc kullanıyorsunuz ve 600 cc kullanıp tecrübe etmek istiyorsunuz
    Şöyle bir soru sorsam.
    Sizde 600 cc olsa ve sizden 125 cc kullancısı biri tecrübe etmek adına 600 cc motosikletinizi ücreti karşılığı olsa bile emanet edermisiniz.
    Hiç düşünmezmisiniz ya bu sürücü motosiklete hakim olmazsa kaza yaparsa canında olursa veya sakat kalırsa diye.
    125 cc 15 bg
    600 cc 137 bg.
    125 cc 1. vites max hızı 55 km/h
    600 cc 1. viteste 120 km/h

Ben kendim adına hiç Güvenli Sürüş eğitimi almamış bir 125 cc sürcüsüne ücretli veya ücretsiz 600 cc motosiklet kiraya da vermem tecrübe etmesi içinde vermem.Bunun sorumluluğunu vebalini ben taşıyamam.
    Bence sizde eğitim alın onda sonra 125 cc nizle bir süre daha bilgilerinizi ve tecrübenizi arttırıp öyle kiralayın.
    600 cc motosiklet şakaya gelmez.
    Bakınız google de İzmir'de 600 cc ve üstü race kazalarında kazazedelere neler olmuş hayatta kalanlar varsa sorun bakayım.Ne cevap alacaksınız kalanlardan, bizimle paylaşınız.

Kerem Koldakoc ve Metin bunu beğendi.
  3. mehmet akkaya

mehmet akkaya Yeni Üye

Şenol hocam sonuna kadar haklısınz, çok doğru söylüyorsunuz zaten bende şimdi kiralamayacağım yazın ileri sürüş teknikleri eğitimine gidicem ve ondan sonra belki düşünürüm kiralamayı, Ama baktım izmirde hiçbiryerde yok galiba kiralayan sadece bilgi amaçlı sormuştum hani kiralayanlara ulaşırsam günlük ücret ne kadar öğreneyim filan amacıyla ...

saygılarımla...

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Günlüğü 30 TL ile 100 TL arasında değişen fiyatlara kiralamalar var.Ama istenilen şartlar biraz ağır.

5. mehmet akkaya

mehmet akkaya Yeni Üye

teşekkür ederim şenol hocam ama izmirin neresinde ulaşabilceğim bir link yada adreste verirseniz çok sevinirim ...

saygılarımla...