İzmir eğitim - nasıl bir yol izlemeli?

Konu, 'Motosiklet Şürüş Eğitimi ve Dersleri' kısmında Emre Çağlar tarafından paylaşıldı.

1. Emre Çağlar

Emre Çağlar Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Herkese selamlar,

Ben izmir de yaşıyorum ve daha önce Honda'dan GS1 i almıştım.Şu anda motosiklet alma aşamasındayım ama kafama takılan şeyler var.Eğitim olayına biraz daha önem verip uzun vadede bir eğitim planı yapmak isyorum.Tabi bu sadece önümü görmek açısından daha ileriki dönemlerde de eğitimler muhtemelen devam edecek.Öncelikle biraz daha eğitim alıp ,Başlangıç 1-2 gibi, daha sonra hocaların tavsiyeleri doğrultusunda bir motosiklet almam daha mantıklı olur mu?

Aslında bu mantıkla izmir de güzel bir eğitim kurumu/eğitmeni de arıyorum (OMM ve ART Motoakademi(Uğur Ertekin hocanın) bulabildiklerim.)

Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?Honda GS1 i zaten aldım. Öncelikle CBR250R ya da Duke 200 gibi bir motosikletle biraz temel becerileri geliştirip daha sonra mı eğitimlere devam etsem? Ama açıkçası motosiklet seçiminden temel sürüş kurallarının oturmasına kadar belli bir eğitim çerçevesinde devam etmek istiyorum (Yeteneksiz olduğumu sanmıyorum sadece motosiklet diyince ekipman ve eğitim konusunda takıntılıyım fazla önemsiyorum)

Yazacak çok şey var ama sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Teşekkürler herkese

2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Emre şuanda İzmir de Eğitim alabileceğin en iyi kurum ART MOTO AKADEMİ. Uğur hoca benim de hocamdır ve şu anda Türkiye'nin hatta Avrupanın en iyi hocasıdır. Eğer gerçekten Güvenli ve İleri sürüş tekniklerini öğrenmek istiyorsan doğru adres Uğur Ertekin'dir. 0532 243 45 43 nolu telefondan ulaşabilirsin. Kendisine selamımı söyle sana yardımcı olacaktır.

3. Emre Çağlar

Emre Çağlar Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Teşekkürler evet dediğiniz gibi ART MOTO AKADAMİ gayet yerinde bir tercih gibi duruyor en kısa zamanda Uğur Hoca yı arayıp konuşacağım. Motosiklet almayı onunla konustuktan sonra mı yapsam orasını bilemedim:)

4. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Uğur hocayla konuşabilirsin. Seni yönlendirir.