İzmir'den Selamlar

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Bayram YOL tarafından paylaşıldı.

1. Bayram YOL

Bayram YOL Yeni Üye

merhabalar forum ailesi izmirden katılıyorum adım bayram pek forum kültürüm aslen yok ancak kalıcı olmak niyetindeyim çünki motorla ilgili araştırmalarımda bu konuyu ciddiye alan güzel yazılarınızı görmek insanı bağlıyor . motosiklet ile tanışmam 10 yaşımda oldu şimdi diyeceksiniz şanlıymışsın başına birşey gelmemiş bu zamana kadar . hiç birşey bilmeden bindin ne kontra ne fren yapma bide trafiğe çıktıysan tamam ama öyle olmadı babamın kontrolünde trafiğe kapalı alanda sadece 1. viteste dur kalk git gel dön gel sağ sol vs vs yapa yapa bi sene çalıştım :D sondan sonra en fazla 3. vitese kadar olarak çalıştım böyle böyle kademeli olarak sadece ilk bahar son bahar arası bu zamana kadar çalıştım herşeyi biliyorum demiyorum öğrenmeye açığım hala babamın dediğine göre ben bu işi çözdüm dediğin gün kaza yaparsın mantığını düşünüp yolda kaskın içinde konuşuyorum kendi kendime :D robokop gibi giyinmeden motora binmiyorum bu izmir sıcağında zor olsada düşünce kalkamamaktan iyidir diyerek teselli ediyorum kendimi . bilinçli bir kullanıcı olma niyetindeyim ve bu güne kadar sadece 1 kere 10 km hızla giderken sağa yatırdım motoru ( aşırı hızlı gelen araç yüzünden panikleyip oldu :D tecrübesizlik ) allah kaza bela vermesin araba kazası atlatmış birisi olarak nasıl birşey olduğunu bildiğim için 2 kez düşünüp gaza basıyorum . sizin gibi güzel insanlarla tanışmak gezilere katılmak vede bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum sanırım yazı çok uzun oldu kusura bakmayın kazasız belasız bol güneşli iyi günler dilerim

Bilgin Turan ve İsmail bunu beğendi.
  2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Bayram Bey

Öncelikle hoşgeldiniz. Tek tutunduğum forum burası sanırım benimde. Çünkü dostlarım burada.

Bence anlattıklarınız üzerine bir eğitim alsanız on numara olur. Ama tabilide karar sizin.

Kazasız belasız sürüşler

Bayram YOL bunu beğendi.
  3. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Hos geldiniz keyifli forumlar

Bayram YOL bunu beğendi.
  4. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    kardeşim aramıza hoşgeldin keyifli forumlar.
    dilediğin kadar yaz sen biz dinleriz, sıkıntı yok. aradığını bulmuş olduğun forum; motosikletforum. ;)

Bayram YOL bunu beğendi.
  5. Bayram YOL

Bayram YOL Yeni Üye

hoşbulduk doslar abiler sağolun :) eğitim kafamı kurcalıyor elbet eğitimin tadı farklıdır ancak zaten motor kullanan bir baba eğitimi aldığım için hani yavaş yarışından hız hissine kontrasından frenlemeye hakim olduğum konular var yinede hatalarım vardır mutlaka izmirde eğitim veren güzel yerler var ise eğitim alabilirim . evet güzel bir forum kalıcı olma niyetindeyim bende :harika:
    yakın zamanda naked alacağım elimdeki motoru çıkarır çıkarmaz ama eski aşkım olan super sport lara da hala yandan yandan bakmıyo değilim bunu da sorucam benim bulunduğum hale gelipte hangi tarzı tercih etmiş abilerim memnun kalmış mı kalmamış mı nasıl olmuş huhuuuuuuuu konuşacak çok şey var çok :)

6. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Uğur ertekin var. Tr nin en değerli hocalarındandır.

İnternetten bulabilirsiniz

Bayram YOL bunu beğendi.
  7. B.Hurkan.Çoban

B.Hurkan.Çoban Üye

Motosiklet:
    Honda
    Bayram hoşgeldin aramıza.. Bu forum cok guzel tasarlanmış ve sakin bir forum diğer forumlar gibi kalabalık değil.Herşey i ben biliyorum diyenlerin sayısı cok az.. Apaçi tabir edilen mosiklet korsanları istila etmemiş forumu' ki ,edemiyorda cunki forum polisleri mudahele ediyor..Burda çok sağlam dostların olur saglam geziler yaparsın sorun u az eğlencesi eğitimi bol olur.. Vallahi bu forum u aylık ücrete bağlasalar gene uye olurum... :)
    Burda keyifli vakitler geçirmeni ümid ediyorum,iyi forumlar..

Bayram YOL bunu beğendi.
  8. muhammedknc

muhammedknc Üye

Hoşgeldiniz ...benim birkac foruma daha uyeligim var fakat bu forumdaki gibi icten degil muhabbetler.memnun kalirsiniz emin olun .

Bayram YOL ve İsmail bunu beğendi.
  9. Bayram YOL

Bayram YOL Yeni Üye

Hoş bulduk :) forum hakikaten samimi ve gerçekten güzel arkadaşlıkların yaşandığı bir yer bazı şeyleri araştırırken görmüştüm bu formu keşke o zaman üye olsaymışım dedirtiyor adama ama geç kalmış değiliz tabi :) . Araştırıp eğitimin alıcam uğur hocanın teşekkür ederim